safi Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 (edited) Jedno z mých dream cars: Edited June 9, 2007 by ¨safi
A@A Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 (edited) Pekne auto, mal som tu cest ho soferovat na predvadzacej jazde Edited June 9, 2007 by A@A
safi Posted June 9, 2007 Author Report Posted June 9, 2007 Pekne auto, mal som tu cest ho soferovat na predvadzacej jazde Závidím....pracuju v centru a každý den ho vidím tak 2x-3x :-))
Rimmer Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Závidím....pracuju v centru a každý den ho vidím tak 2x-3x :-)) No prave, na zivo se me osobne uz tak moc nelibi (ale to neznamena, ze bych jej lacne nebral:)). Live mi prijde tak nejak volhoidne.
JJ Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Ale jo, když už je člověk socka a musí si auto řídit sám, tak tohle je přijatelné přibližovadlo ;-) Osobně bych dal přednost Maybachu 62, ale proti gustu žádný dišputát...
A@A Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Závidím....pracuju v centru a každý den ho vidím tak 2x-3x :-)) Hehe nemusis sa bat, nie som ziaden potencialny kupec alebo nieco podobne. Nazval by som to,ze som bol v spravnu chvilu na spravnom mieste. Ked som bol vo Fr pred 3 rokmi tak jeden znamy, kt robi fotografa mal vstupenky na VIP akciu usporiadanu Bentley a jedna z moznosti bola skuska vozidla bez instruktora. Odpych to ma dobry hehe ale tie Breitling hodinky na palubovke su lepsie
pam firenze Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 hehe... no... pani su gurmani... tak pri tomto vizera moje e-cko ako uplne chudatko
A@A Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 (edited) hehe... no... pani su gurmani... tak pri tomto vizera moje e-cko ako uplne chudatko Nic proti E ale ja by som skor zvolil to nove C, vyzera skvele. No pokial nemas AMG hehe Edited June 9, 2007 by A@A
midloch Posted June 11, 2007 Report Posted June 11, 2007 Jedno z mých dream cars: To SAFI: dneska jsem v Brně viděl červený, je to přenádherný auto, dokonce moje přítelkyně, která většinou na auta řekne ,,fuj,, si spokojeně zamlaskala. Ale SFI snad víš které hodinky budeš musek mít na zápěstí jako správný majitel Bentley
safi Posted June 16, 2007 Author Report Posted June 16, 2007 (edited) To SAFI: dneska jsem v Brně viděl červený, je to přenádherný auto, dokonce moje přítelkyně, která většinou na auta řekne ,,fuj,, si spokojeně zamlaskala. Ale SFI snad víš které hodinky budeš musek mít na zápěstí jako správný majitel Bentley Seiko for Toyota? nicméně tyto se mi líbí: Edited June 16, 2007 by ¨safi
midloch Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Seiko for Toyota? nicméně tyto se mi líbí: překrásné, už se těším až s těmito klenoty na zápěstí a volantem s logem Bentley tě uvidím jak spokojeně brázdíš silnici!
safi Posted June 16, 2007 Author Report Posted June 16, 2007 překrásné, už se těším až s těmito klenoty na zápěstí a volantem s logem Bentley tě uvidím jak spokojeně brázdíš silnici! ok až si domluvím tu testovací jízdu tak tě přijedu navštívit :-)) dělá se něco jako testovací jízda i pro hodinky? :-P
railmaster Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Jedno z mých dream cars: Tak to by som musel predať dom, chalupu, manželkin obchod a na zbytok prepadnúť banku.
Onisan Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 (edited) Mým snovým autem je Mini Cooper S. Mám ho a dlouho jsem si hrál i s myšlenkou, že si k němu pořídím hodinky MINI co prodávají.. ale je to podle mně paskvil... Pak jsem si hrál s myšlenkou, že si pořídím od Prim solitérek na základě Linea 40 který by měl ciferník stejný jako budíky co mám v Mini v rámci chilli packetu... ale něják jsem ztratil chuť investovat do takového solitéru... Edited June 17, 2007 by Onion
Onisan Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 hodinky Mini cooper Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
mnovace Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 2 Onio Myslím, že jsi dobře udělal. A zetko už šlo do světa?
Onisan Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 zeto šlo už dávno do světa. Jestli dobře vzpomínám tak někdy na podzim loňského roku...
Onisan Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 zetko šlo už dávno do světa. Jestli dobře vzpomínám tak někdy na podzim loňského roku...
Messiah Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 Maximalne pohodova kara nechal bych si libit ale naky slusny braitle by stacily
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now