Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Pekne auto, mal som tu cest ho soferovat na predvadzacej jazde :)

Edited by A@A
Posted
Pekne auto, mal som tu cest ho soferovat na predvadzacej jazde :)

 

Závidím....pracuju v centru a každý den ho vidím tak 2x-3x :-))

Posted
Závidím....pracuju v centru a každý den ho vidím tak 2x-3x :-))

 

No prave, na zivo se me osobne uz tak moc nelibi (ale to neznamena, ze bych jej lacne nebral:)).

 

Live mi prijde tak nejak volhoidne.

 

Posted

Ale jo, když už je člověk socka a musí si auto řídit sám, tak tohle je přijatelné přibližovadlo ;-) Osobně bych dal přednost Maybachu 62, ale proti gustu žádný dišputát...

Posted
Závidím....pracuju v centru a každý den ho vidím tak 2x-3x :-))

 

Hehe nemusis sa bat, nie som ziaden potencialny kupec alebo nieco podobne. Nazval by som to,ze som bol v spravnu chvilu na spravnom mieste. Ked som bol vo Fr pred 3 rokmi tak jeden znamy, kt robi fotografa mal vstupenky na VIP akciu usporiadanu Bentley a jedna z moznosti bola skuska vozidla bez instruktora. Odpych to ma dobry :) hehe ale tie Breitling hodinky na palubovke su lepsie :)

Posted (edited)
hehe... no... pani su gurmani... tak pri tomto vizera moje e-cko ako uplne chudatko :blowup:

 

Nic proti E ale ja by som skor zvolil to nove C, vyzera skvele. :)

No pokial nemas AMG hehe

Edited by A@A
Posted
Jedno z mých dream cars:

 

 

To SAFI: dneska jsem v Brně viděl červený, je to přenádherný auto, dokonce moje přítelkyně, která většinou na auta řekne ,,fuj,, si spokojeně zamlaskala. Ale SFI snad víš které hodinky budeš musek mít na zápěstí jako správný majitel Bentley :thumbsup_anim:

Posted (edited)
To SAFI: dneska jsem v Brně viděl červený, je to přenádherný auto, dokonce moje přítelkyně, která většinou na auta řekne ,,fuj,, si spokojeně zamlaskala. Ale SFI snad víš které hodinky budeš musek mít na zápěstí jako správný majitel Bentley :thumbsup_anim:

 

Seiko for Toyota? :starwars:

 

nicméně tyto se mi líbí:

img7_img4.jpg

Edited by ¨safi
Posted
Seiko for Toyota? :starwars:

 

nicméně tyto se mi líbí:

img7_img4.jpg

 

překrásné, už se těším až s těmito klenoty na zápěstí a volantem s logem Bentley tě uvidím jak spokojeně brázdíš silnici!

Posted
překrásné, už se těším až s těmito klenoty na zápěstí a volantem s logem Bentley tě uvidím jak spokojeně brázdíš silnici!

 

ok až si domluvím tu testovací jízdu tak tě přijedu navštívit :-)) dělá se něco jako testovací jízda i pro hodinky? :-P

Posted (edited)

Mým snovým autem je Mini Cooper S. Mám ho a dlouho jsem si hrál i s myšlenkou, že si k němu pořídím hodinky MINI co prodávají.. ale je to podle mně paskvil... Pak jsem si hrál s myšlenkou, že si pořídím od Prim solitérek na základě Linea 40 který by měl ciferník stejný jako budíky co mám v Mini v rámci chilli packetu... ale něják jsem ztratil chuť investovat do takového solitéru... :(

Edited by Onion
Posted

Maximalne pohodova kara nechal bych si libit ;) ale naky slusny braitle by stacily

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...