safi Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 (edited) Seiko změnilo koncept modelové řady Brightz. Nadále v této řade budou pouze hodinky s kinetickými, nebo quartzovými kalibry. Což je dle mého názoru škoda, protože příjdeme o tyto krásné kousky jako např: SAGL001, SAGN003, SAGN005 zdroj: http://yeomanseiko.spaces.live.com/blog/cn...3!724.entry http://www.seiko-watch.co.jp/bz/lineup/index.html http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/index.html Edited June 10, 2007 by ¨safi
kubson Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 brightz mě nikdy příliš neoslovily, minimálně na fotkách, na živo jsem ještě neměl tu čest
Guest YPO Posted August 9, 2007 Report Posted August 9, 2007 Otevřu opět tohle vlákno a poprosím safiho o nějaký stručný komentář k těmto dvěma modelům. http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/SAGN005.html http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/SAGL001.html docela se mi zamlouvají .... a ještě jedny Seika bych taky snesl uvítám i komentáře na vzhled
A@A Posted August 9, 2007 Report Posted August 9, 2007 YPO: tie seika vyzeraju pekne. pacia sa mi tie na lavo lez skoda, ze maju ukazovatel power reserve. bez toho by boli uplne namakane. sekundovka na 6 ma uplne dostala
Guest YPO Posted August 9, 2007 Report Posted August 9, 2007 YPO: tie seika vyzeraju pekne. pacia sa mi tie na lavo lez skoda, ze maju ukazovatel power reserve. bez toho by boli uplne namakane. sekundovka na 6 ma uplne dostala souhlasím ...power reserve indicator je trochu hyzdí - jinak jsou výborné ....... ještě mě mate to,že někde uvádějí 38 mm a jinde 43 mm ......
Guest YPO Posted August 9, 2007 Report Posted August 9, 2007 Hmm heh tak ten udaj 43mm bude asi s korunkou to by nebyl ani takový problém - pouzdro je opticky zvětší
A@A Posted August 9, 2007 Report Posted August 9, 2007 Heh to mas pravdu ale myslim, ze jedny 44mm hodinky uz mas tak by sa hodilo do zbierky aj nieco mensie
Guest YPO Posted August 9, 2007 Report Posted August 9, 2007 Heh to mas pravdu ale myslim, ze jedny 44mm hodinky uz mas tak by sa hodilo do zbierky aj nieco mensie tyhle jsou 43 ....takže OK
safi Posted August 9, 2007 Author Report Posted August 9, 2007 (edited) Otevřu opět tohle vlákno a poprosím safiho o nějaký stručný komentář k těmto dvěma modelům. http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/SAGN005.html http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/SAGL001.html docela se mi zamlouvají .... a ještě jedny Seika bych taky snesl uvítám i komentáře na vzhled Ahoj zkus se podvat na tento odkaz: Povídán o kalibru 4S29 (SAGN005) http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&...ost&p=84716 Jinak nevím jestli jsou tyto modely ještě v prodeji. Edited August 9, 2007 by ¨safi
Guest YPO Posted August 9, 2007 Report Posted August 9, 2007 Ahoj zkus se podvat na tento odkaz: Povídán o kalibru 4S29 (SAGN005) http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&...ost&p=84716 Jinak nevím jestli jsou tyto modely ještě v prodeji. díky za odkaz ...... (tlačítko hledat )
Milis Posted April 5, 2010 Report Posted April 5, 2010 Dlouhou dobu jsem se nepídil po SEIKO novinkách a dnes ejhle - tyhlety parádnice, pro které asi poruším svou někdejší přísahu, že za Seika nedám víc jak pětimámu!! SEIKO BRIGHTZ SAGK003, krásně kompaktní, tlusťoučký automaty, jak vystřihnuté z učebnice o chronografech - překrásná partie kolem korunky a tlačítek chronografu, akční font číslic, barevné odlišení chrona, indexy naplněný po okraj svítící sračkou, krásnej krokouš, prostě klasickej, ale v žádným případě nudnej look, navíc perfektní novej strojek 8R28 s column wheel. Úplně jsem se do nich zbláznil. Cena kolem 2k USD. Fotky zdroj: http://www.chronocentric.com/forums/chrono...rames;read=2092 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
gas Posted April 5, 2010 Report Posted April 5, 2010 tímhle jsem si už prošel, za ty prachy tomu chybí M-I
ls8ls8 Posted April 5, 2010 Report Posted April 5, 2010 Parádní, pro tenhle retro-motoristický styl mám slabost.
Guest SukHoi Posted April 5, 2010 Report Posted April 5, 2010 Milisi a co todle ? je to model z roku 2008, který mi nějak unikl - stojí to jenom 20 000 euro - to by bylo něco pro tebe
shag Posted April 5, 2010 Report Posted April 5, 2010 Milisi a co todle ? je to model z roku 2008, který mi nějak unikl - stojí to jenom 20 000 euro - to by bylo něco pro tebe ale predava sa od 2010 ;-)
Dantechno Posted April 5, 2010 Report Posted April 5, 2010 (edited) Model ktery je prave v prodeji v podobe limitovane edice 100 ks - reedice puvodniho modelu. Info Seiko: Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Case: High-intensity Titanium Diameter 53.0 mm (12-6h), 48.7 mm (3-9h) Thickness 15.2 mm Weight 92.5 g Glass: Sapphire crystal with anti-reflective coating Water resistance: 10 Bar Crown: Screw-in crown Band: Ballistic nylon strap with titanium buckle and velcro fastening with an additional elastic nylon strap Movement: Spring Drive Chronograph Caliber 5R86 Hour, minute and second hands with date calendar GMT hand Power reserve indicator 50 jewels Movement Diameter: 30.0 mm, Thickness: 7.6 mm 416 parts Power reserve: 72 hours with/without chronograph function in use Chronograph to 12 hours Approximate recommended retail price: US$28,000 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited April 5, 2010 by Dantechno
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now