safi Odesláno 10. června 2007 Nahlásit Odesláno 10. června 2007 (upraveno) Seiko změnilo koncept modelové řady Brightz. Nadále v této řade budou pouze hodinky s kinetickými, nebo quartzovými kalibry. Což je dle mého názoru škoda, protože příjdeme o tyto krásné kousky jako např: SAGL001, SAGN003, SAGN005 zdroj: http://yeomanseiko.spaces.live.com/blog/cn...3!724.entry http://www.seiko-watch.co.jp/bz/lineup/index.html http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/index.html Upraveno 10. června 2007 uživatelem ¨safi
kubson Odesláno 10. června 2007 Nahlásit Odesláno 10. června 2007 brightz mě nikdy příliš neoslovily, minimálně na fotkách, na živo jsem ještě neměl tu čest
Návštěvník YPO Odesláno 9. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 Otevřu opět tohle vlákno a poprosím safiho o nějaký stručný komentář k těmto dvěma modelům. http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/SAGN005.html http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/SAGL001.html docela se mi zamlouvají .... a ještě jedny Seika bych taky snesl uvítám i komentáře na vzhled
A@A Odesláno 9. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 YPO: tie seika vyzeraju pekne. pacia sa mi tie na lavo lez skoda, ze maju ukazovatel power reserve. bez toho by boli uplne namakane. sekundovka na 6 ma uplne dostala
Návštěvník YPO Odesláno 9. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 YPO: tie seika vyzeraju pekne. pacia sa mi tie na lavo lez skoda, ze maju ukazovatel power reserve. bez toho by boli uplne namakane. sekundovka na 6 ma uplne dostala souhlasím ...power reserve indicator je trochu hyzdí - jinak jsou výborné ....... ještě mě mate to,že někde uvádějí 38 mm a jinde 43 mm ......
A@A Odesláno 9. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 Hmm heh tak ten udaj 43mm bude asi s korunkou
Návštěvník YPO Odesláno 9. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 Hmm heh tak ten udaj 43mm bude asi s korunkou to by nebyl ani takový problém - pouzdro je opticky zvětší
A@A Odesláno 9. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 Heh to mas pravdu ale myslim, ze jedny 44mm hodinky uz mas tak by sa hodilo do zbierky aj nieco mensie
Návštěvník YPO Odesláno 9. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 Heh to mas pravdu ale myslim, ze jedny 44mm hodinky uz mas tak by sa hodilo do zbierky aj nieco mensie tyhle jsou 43 ....takže OK
safi Odesláno 9. srpna 2007 Autor Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 (upraveno) Otevřu opět tohle vlákno a poprosím safiho o nějaký stručný komentář k těmto dvěma modelům. http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/SAGN005.html http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/brightz/SAGL001.html docela se mi zamlouvají .... a ještě jedny Seika bych taky snesl uvítám i komentáře na vzhled Ahoj zkus se podvat na tento odkaz: Povídán o kalibru 4S29 (SAGN005) http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&...ost&p=84716 Jinak nevím jestli jsou tyto modely ještě v prodeji. Upraveno 9. srpna 2007 uživatelem ¨safi
Návštěvník YPO Odesláno 9. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2007 Ahoj zkus se podvat na tento odkaz: Povídán o kalibru 4S29 (SAGN005) http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&...ost&p=84716 Jinak nevím jestli jsou tyto modely ještě v prodeji. díky za odkaz ...... (tlačítko hledat )
Milis Odesláno 5. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2010 Dlouhou dobu jsem se nepídil po SEIKO novinkách a dnes ejhle - tyhlety parádnice, pro které asi poruším svou někdejší přísahu, že za Seika nedám víc jak pětimámu!! SEIKO BRIGHTZ SAGK003, krásně kompaktní, tlusťoučký automaty, jak vystřihnuté z učebnice o chronografech - překrásná partie kolem korunky a tlačítek chronografu, akční font číslic, barevné odlišení chrona, indexy naplněný po okraj svítící sračkou, krásnej krokouš, prostě klasickej, ale v žádným případě nudnej look, navíc perfektní novej strojek 8R28 s column wheel. Úplně jsem se do nich zbláznil. Cena kolem 2k USD. Fotky zdroj: http://www.chronocentric.com/forums/chrono...rames;read=2092 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
gas Odesláno 5. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2010 tímhle jsem si už prošel, za ty prachy tomu chybí M-I
ls8ls8 Odesláno 5. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2010 Parádní, pro tenhle retro-motoristický styl mám slabost.
Návštěvník SukHoi Odesláno 5. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2010 Milisi a co todle ? je to model z roku 2008, který mi nějak unikl - stojí to jenom 20 000 euro - to by bylo něco pro tebe
shag Odesláno 5. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2010 Milisi a co todle ? je to model z roku 2008, který mi nějak unikl - stojí to jenom 20 000 euro - to by bylo něco pro tebe ale predava sa od 2010 ;-)
Dantechno Odesláno 5. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2010 (upraveno) Model ktery je prave v prodeji v podobe limitovane edice 100 ks - reedice puvodniho modelu. Info Seiko: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Case: High-intensity Titanium Diameter 53.0 mm (12-6h), 48.7 mm (3-9h) Thickness 15.2 mm Weight 92.5 g Glass: Sapphire crystal with anti-reflective coating Water resistance: 10 Bar Crown: Screw-in crown Band: Ballistic nylon strap with titanium buckle and velcro fastening with an additional elastic nylon strap Movement: Spring Drive Chronograph Caliber 5R86 Hour, minute and second hands with date calendar GMT hand Power reserve indicator 50 jewels Movement Diameter: 30.0 mm, Thickness: 7.6 mm 416 parts Power reserve: 72 hours with/without chronograph function in use Chronograph to 12 hours Approximate recommended retail price: US$28,000 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 5. dubna 2010 uživatelem Dantechno
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se