Pachollini Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Rád bych pořídil nějaké slušné divery do cca. 6kkč. Líbí se mi Seika, ale rád se podívám i na další alternativy. Máte někdo nějaký dobrý tip?
Filipes Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Invicta - na obr. je trochu extrém, ale mrkni na ebay - určitě si vybereš Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Guest Ondra Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 (edited) Určitě mohu doporučit Seiko Samurai. Jsou to skutečně pořádné hodinky a máš na výběr z několika variant (barva, materiál). Edited June 15, 2007 by Ondra
m@d Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 A co třeba ORIENTy? Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Krteček Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Pachollini V té ceně do 6.000 to tedy nevím, já vidím Seiko Samurai či Monster jako rozumnou variantu.
Filipes Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 (edited) ano, Seiko souhlas, jinak ještě Invicta, Citizen, Orient Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited June 15, 2007 by Filipes
Frantik Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 No ale fuj!! To je nechutna kopie Bell&Ross!!
Filipes Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 to přeci všichni víme, ale jsou docela pěkné
Frantik Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 No to je vlastne pravda! Ale bohuzel nesdilim mineni nekterych kolegu, ze Marina Militare a treba tyto Invicty jsou koser. Podle me koser nejsou. Ale jen tak cvicne na ne mrknu na web
Filipes Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 jojo, mrkej sem: http://www.invictawatch.com/ Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Frantik Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Hmmmmm. To neni spatne. Ty ála B&R se dají sehnat na ebay tak kolem 250 dolců. A to je slovo do pranice
Karlos Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 A co něco takového: http://stores.ebay.com/Military-Watches-Mall
farářskej Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 A co nějakej ruskej kousek? Třeba takový Amfibie jsou k neutahání a stojí pár kaček!
sheepeck Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 (edited) No ja nemuzu nedoporucit Tissot Seastar 1000 Ej, tak jsem nejak prehledl tvuj cenovy limit.... Ale stejne bys ho prekrocil jen o zdibinek Edited June 15, 2007 by sheepeck
dadasys Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 A co treba ORSA. Brzy budou nové modely.. Ach jo..
cali Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 http://search.stores.ebay.com/WATCHES-LIMI...1154908QQsofpZ0 ak trafis dobru drazbu u pokemona budu tvoje za 2500-3000 so vsetkym vsudy (aj s clom) (u nas v kamennom obchode cca 8-9K) vo vnutri neznicitlna miyota, den v tyzdni/mesiaci, automat moznost rucneho natahu, cele v titane pradne hrube mineralne sklo, utopene v masivnej lunete, robustny umelohmotny remen, luxusna luminiscencia da sa pri tom citat ak chces diversky za rozumnu cenu tak toto je podla mna najviac muziky za najmenej penazi sam som ich chvilu mal ale potom ma ukecal kamos aby som mu ich predal mozno si casom este jedny zozeniem mozem odporucit...... ak ti o peniaze az tak nejde tak seiko je jednoznacna volba velky vyber super kvalita a u pokemona ceny rozpravkove a uplne marna volba by nebolo ani http://www.steinhartwatches.com/store/ocea...-42mm-p-83.html ale tam uz sa asi tak uplne nevojdes do tych 6K ale bude v tom uz ETA a safir taky rolex pre chudobnejsich dalo by sa povedat.
dadasys Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Ještě k těm novým ORSA http://img.photobucket.com/albums/v359/ors...onstrum2007.jpg
Mech Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Nebo Ollech and Wajs, ty mají divery do USD 300. Bohužel na ně nemám oficiální www. Nemá někdo?
farářskej Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Nebo Ollech and Wajs, ty mají divery do USD 300. Bohužel na ně nemám oficiální www. Nemá někdo? Na ofiko stránkách je kulový (stejně už jsem zapomněl adresu). Dobrej výběr je na www.chronomaster.co.uk.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now