Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, eloga napsal:

no dobrá vzpomínka na Laufra před válkou nebo na boha reportérů Gabo Zelenaye. :)

Ale většinou když si u nás týmy po losu libují tak je z toho waterloo anóbrž sedláci u chlumce.

Jo, toho se bojím též-prohlášení, že je to hratelny vždycky smrdí. 

A Gabo Zelenaye jsem miloval, sice mu nerozuměl, ale byl super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine - jak nerozuměl? Naozaj? Veď hovoril iba športovo - trma vrma lopta múr miláčik Nedo a iné športy dovedna - aj oný -byciklebal s Pospíšilovcami. Jaj jaj jaj- to bol Zelenay!

Si z toho dělám prču bo jsme měli i na vojně por.Zelenaye, ale tomu nebylo rozumět vůbec, sotva hutoril a bol maďarón. Tak jsme mu fakt hovorili GABO aj keď bol Arpád či čo. :goof:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, eloga napsal:

Martine - jak nerozuměl? Naozaj? Veď hovoril iba športovo - trma vrma lopta múr miláčik Nedo a iné športy dovedna - aj oný -byciklebal s Pospíšilovcami. Jaj jaj jaj- to bol Zelenay!

Si z toho dělám prču bo jsme měli i na vojně por.Zelenaye, ale tomu nebylo rozumět vůbec, sotva hutoril a bol maďarón. Tak jsme mu fakt hovorili GABO aj keď bol Arpád či čo. :goof:

 

Na mě moc drmolil ( já mám problém rozumět v Ostravě, natož tomuhle kulometu :-)), ale uměl to skvěle :-). Když teď koukám třeba na biatlon a tamní experty, tak tohle byl vždy pan komentátor ( ač jsem mu např. ze základní jedenáctky rozuměl cca 5 jmen :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, The Watcher napsal:

To už asi ani zakřiknout nejde ... Vypadá to ještě na Opavu a Brno .. 

Už jsem se radoval víckrát, třeba loni a zas jim to vyšlo. Opavě ani Brnu to nepreju, mám tam jiný favority, ale bohužel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, kuncák7 napsal:

Už jsem se radoval víckrát, třeba loni a zas jim to vyšlo. Opavě ani Brnu to nepreju, mám tam jiný favority, ale bohužel. 

No, to já taky ... 

Ale Příbram už je jasná ... Chvíli jsme se díval na ten zápas s Ostravou a není tam kde brát ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...