Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Jojo todle je super model a nekde tu uz i v minulosti zaznelo, ze maj takovy seiko nadech. 
A nerikam tedy ze vse ozivuju hned ale zrovna u tohodle bych par tydnu otalet nevydrzel.
Cimz mi vlastne dochazi, ze u tech mych, jenz uz prisly funkcni , jsem nezkontroloval stav uvnitr.

A zde jsem jeste nedaval tyto AQ-10 [300] -v patricnem se uz objevily... 
Nejak k nim nemuzu najit vic info. 

 

AQ-10 300.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, akai napsal:

Jojo todle je super model a nekde tu uz i v minulosti zaznelo, ze maj takovy seiko nadech. 
A nerikam tedy ze vse ozivuju hned ale zrovna u tohodle bych par tydnu otalet nevydrzel.
Cimz mi vlastne dochazi, ze u tech mych, jenz uz prisly funkcni , jsem nezkontroloval stav uvnitr.

A zde jsem jeste nedaval tyto AQ-10 [300] -v patricnem se uz objevily... 
Nejak k nim nemuzu najit vic info. 

 

AQ-10 300.jpg

Tak toto je paráda👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Dneska pošťák (a nemusel ani zvonit dvakrát) donesl toto. Sice kousek, kterým jsem opustil (a není to poprvé) klidné a jasně ohraničené vody herních hodinek, ale zde alespoň neriskuji nový směr nákupní horečky. Protože pokud vím, tak jiné podobně bizarní hodinky se asi nedělaly.
 

20240223_113353.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hantronix napsal:

Jo jo. Už jsme je tu probírali. Je to fakt zajímavost a taky bych je bral.
Kde si je sehnal? A na kolik Tě vyšly? Už dlouho jsem je nikde neviděl.
Jsou ve slušným stavu. Fakt paráda. 

Kupoval jsem je s optickou vadou (první foto), ale doufal jsem, že je to jen řešitelná kosmetika. Naštěstí se to potvrdilo. Zdroj byl v úniku z vybité baterie, ale naštěstí ne na tištěné spoje, ale pouze na reflexní vrstvu pod displayem. Nějakou záhadou ale dorazily s již o dost menší skvrnou (netuším proč, pochybuji, že by to prodejce čistil). Reflexní vrstva byla místy "prožraná", a to vlastně dělalo zbytek skvrny (viz foto v mém příspěvku). Takže jsem vyměnil za jinou a jsou již ok (tady fotku zatím nemam). 

Dal jsem za ně 125 USD na US eBay, plus režie kolem. 10 babek to sice není, ale i tak jsem spokojený :)

 

 

Výstřižekvcvcc.JPG

vvcv.JPG

Výstřižekfffsa.JPG

Výstřižekffdfdfdf.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, elde999 napsal:

Kupoval jsem je s optickou vadou (první foto), ale doufal jsem, že je to jen řešitelná kosmetika. Naštěstí se to potvrdilo. Zdroj byl v úniku z vybité baterie, ale naštěstí ne na tištěné spoje, ale pouze na reflexní vrstvu pod displayem. Nějakou záhadou ale dorazily s již o dost menší skvrnou (netuším proč, pochybuji, že by to prodejce čistil). Reflexní vrstva byla místy "prožraná", a to vlastně dělalo zbytek skvrny (viz foto v mém příspěvku). Takže jsem vyměnil za jinou a jsou již ok (tady fotku zatím nemam). 

Dal jsem za ně 125 USD na US eBay, plus režie kolem. 10 babek to sice není, ale i tak jsem spokojený :)

 

 

Výstřižekvcvcc.JPG

vvcv.JPG

Výstřižekfffsa.JPG

Výstřižekffdfdfdf.JPG

Moc hezký kousek 👍 a to nejsem fanda digitálek 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...