Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Trochu zlobí přenos dat on-line..

Tak celý text ještě jednou...

 

 

Malá poznámka

nějak jsem začal uvadat na duchu, v poslední době jsem protočil skoro všechny hodinky co mám. Ale něco mi stále nějak chybělo. Tahle RAF limitka, nemohl jsem na ni v poslední době vůbec zapomenout. Už je to celé v běhu nějaký pátek, tedy dost dlouho, ale termíny jsou termíny. Co s tím? Tak jsem si dnes přečetl pro jistotu a pro povbuzení prvních 5 stránek tohoto vlákna včetně všech obrázků prvotních návrhů. Už je mi lépe a hlavně nabyl jsem pocitu, že tohle je nejlepší limitka, která se  kdy na Chronomagu dávala dohromady. Tak jsem rád, že jsem u toho a modrá je dobrá.

Pro Finance velká +1 za celkový nápad,  upřesnění návrhů a realizaci s firmou Davosa. Sedlinovi a všem kolem v celém projektu též klobouk dolů. Po těch prvních stránkách zase můžu v pohodě vyčkávat dál a tu trochu klidu přeji všem, kteří s tím občas bojují jako já.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých. Konečne som sa po 5 dňoch dostal na túto 80 stránku. Vskutku zaujímavé čítanie. Napriek tomu, že som tu len ako divák tak musím dať pomyselný klobúk dole  :notworthy: nad prácou a odhodlaním všetkým tým, ktorí sa pričinili o vznik naozaj krásnej limitky. Osobne sa mi páči a ticho závidím budúcim majiteľom  :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...