Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Uff, díky, to je lepší. No, ale jak tak na to koukám, stejně půjdu při kompletaci nakonec asi do nodate verze a date nechám v záloze, uznávám argumenty opozice :-). Už se to asi blíží k finále, takže předpokládám, že se ještě bude vytvářet seznam kolik toho a kolik druhého, je to tak? Nebo si Financ nebo Kasper dělali poznámky jak jsme to tady postupně ve vlákně vytvářeli a stále měnili ? :-)) Pokud by seznam už byl mohl bych tedy změnit svůj kousek na nodate? Děkuji a omlouvám se za lehkou komplikaci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem tady nečetl diskuzi, nejdříve jsem se zhrozil s tou datumovkou, teď to snad vypadá dobře, protože chci pouze s datumem. Ještě mám důležitý dotaz, je po všech těch dlouhých řešeních reálný termín hotové hodinky letošní Vánoce ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem tady nečetl diskuzi, nejdříve jsem se zhrozil s tou datumovkou, teď to snad vypadá dobře, protože chci pouze s datumem. Ještě mám důležitý dotaz, je po všech těch dlouhých řešeních reálný termín hotové hodinky letošní Vánoce ?

Po odsúhlasení - výroba, kompletovanie, zaslanie - 60 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luminova.jpg?version=1&modificationDate=

 

Už jsem se jednou ptal jaká bude luminiscence a odezva byla nulová. Nyní to při popisu ciferníku je konečně napsáno přímo z DAVOSY, varianta C1. Objednáváme hodinky na zakázku, čekáme na ně několik měsíců a použijeme jednu z nejhorších luminiscencí C1. Na dalších vláknech fóra se řeší jak dlouho a intenzivně svítí jednotlivé modely. Proč tedy nevolíme BG W9 která je taktéž v bílé barvě a je výrazně lepší.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, díky bohu, s těmito ciferníky už nemám problém vyhlížet  poštovní zásilku ze Švýcarska, ale přesto se hlásím ke kompletaci ciferníku bez datumovky, přijde mi přece jen vyváženější. Snad to ještě je možné že?

 

A Financovi a spol. díky za veškerou činnost a starosti s tím spojené...

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako fanda do letectvi s velikym zajmem sleduji tento projekt od zacatku a pevne doufam, ze ho doklepete do zdarneho finale. Promarnil jsem sanci na zacatku se prihlasit. S tim jsem se vnitrne smiril pod podminkou, skodoradostnou podminkou, ze se ne kazdemu prvnimu majiteli bude vysledne dilo libit a nektere kousky pujdou do prodeje a ze ja budu mit to stesti a strelivo a jeden kousek se dostane ke mne. Ale o tom jsem nechtel psat..Jiz nekolikrat jsem vas chtel alespon na dalku povzbudit v "krizovych" chvilich, at vydrzite. Drzim vam vsem palce a preju pevne nervy. Chybi uz jen krucek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že nakonec bude kompletace dle našich požadavků, nebo ne? Na obrázku z Davosy u varianty D6-date je napsáno, že bude ciferník dodán samostatně a D5-nodate bude na hodinky namontován. Mě osobně to nevadí, ale objednatelé date verze by asi prskali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že nakonec bude kompletace dle našich požadavků, nebo ne? Na obrázku z Davosy u varianty D6-date je napsáno, že bude ciferník dodán samostatně a D5-nodate bude na hodinky namontován. Mě osobně to nevadí, ale objednatelé date verze by asi prskali.

Montáž bude podľa želania date/no date.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se hlásím zu tohoto důvodu ze skupiny Date do NO DATE,  :notworthy: doufám totiž, že mi to projde a ten ciferník s dírou si dám nakonec jen do šuplíku. Navrhuju proto ještě raději na poslední chvíli aktualitovat seznamy Date versus No date, 

Děkuji.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze v lumi je nakonec jen trojuhelnik, ale to se da prezit. Logo Davosy a dole kridla Czechoslovakia budou tedy v cerne? Dik

To asi ne, ne ? :) řekl bych, že v lumi jsou všechny čísla a větší indexy......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by asi sipka od popisky nesmerovala zrovna na trojuhelnik ne? Ale uvidime, taky bych mel radeji lumi na co nejvice mistech.

A jaký by taková lumi měla asi význam ?? Počítám s tím, že to bude jak jsem psal. Nicméně potvrdí to finálně financ až si to převezme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Kasper. Jsem příliš unaven z pracovního procesu a na stránkách DAVOSY jsem našel jen nic neříkající informaci Super LumiNova, možná jsem to přehlédl, prostě nikde nevidím jaký typ lumi je použitý na řadě Termos Professional. Dopředu děkuji za nějaké bližší vysvětlení. 

Svietiť to bude nasledovne. Použitá lumi je tá istá, ako v modelovej rade Ternos Professional.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Kasper. Jsem příliš unaven z pracovního procesu a na stránkách DAVOSY jsem našel jen nic neříkající informaci Super LumiNova, možná jsem to přehlédl, prostě nikde nevidím jaký typ lumi je použitý na řadě Termos Professional. Dopředu děkuji za nějaké bližší vysvětlení.

Ahoj. Ide o bielu C1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...