Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím,

asi se ptám trochu moc obšírně, ale úplně jsem se zamiloval do jednoduchého retro designu těchto hodinek a jelikož uvažuji o koupi, tak by mě zajímal váš názor. Braun se tu na fóru zřejmě nepočítá mezi zavedené hodinářské značky, proto mě zajímá, jestli je tzv. "berete" nebo je naopak považujete za designové rádoby hodinky. Díky za všechny reakce! 

 

braun-bn0076-bn0076slbkg-5.jpg

 

http://www.braun-clocks.com/watch/BN0076SLBKG

Odesláno (upraveno)

Kdysi jsem je považoval za představitele "Bauhaus?" designu, bez ohledu na holicí strojek ;)

Každopádně dnes je řadím "těsně nad Calvin Klein" asi fakt jen z nostalgie.  Vintage ano, dnešní produkce (pokud je) už ani náhodou.

Edit: tak jsem mrknul na odkaz a text neměním..

Upraveno uživatelem gougy
Odesláno (upraveno)

Tak to mě mrzí, doufal jsem, že Braun jako (bývalý) průkopník designu spjatý se jménem Dietra Ramse, tu bude mít lepší ohlasy.  :guiltysmiley: Asi to ještě zvážím, no...

 

EDIT: ještě přidám fotku, která z původního příspěvku z nějakého důvodu zmizela

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

EDIT 2: A připojuji nějaké povídání, pokud by to někoho zajímalo ;)

http://www.coolhunting.com/style/brauns-lcd-watch-reborn.php

Upraveno uživatelem toldi
Odesláno

Jestli chceš mít na hodinky Braun a zároveň dostat pochvalu tady na fóru, tak asi jedin? Martin Braun ;-)

Odesláno

Já bych Braun nezatracoval. Uměl a umí docela pěkné digi. Jen bych se nedokázal srovnat s cenama. Ale co Venturky taky nejsou za babku.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

já bych do toho šel. Z hodinářského hlediska lehčí nadprůměr, designově nedostižné. Jak jsou na tom cenově?

Odesláno

Z dizajnoveho hladiska sa drzia svojho standardu - teda su moc moc dobry. 

Problem je ze Braun drzi liniu fashion triedy, teda za pomerne dost vysoku sumu dostanes nieco pekne, no z chronomagovskeho pohladu tu chyba to srdce, resp keedze su to digi tak chybaju nejake hi tech vlastnosti.

O nieco drahsie mas Junghans mega ktore maju vela prevela funkcii, zafir, lepsiu WR...
http://www.hodinky-junghans.cz/moderni-hodinky-junghans/4030001-junghans-0264510-mega-1000-4000897383695.html

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...