Chandler84 Odesláno 7. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 7. listopadu 2014 (upraveno) Zdravím, jsem tu nový a vím, že se tu něco podobného před pár lety probíralo, ale přesto se zeptám, jak jsou hodinky (z hlediska kvality a prestiže) vnímány dnes. Zcela omylem (dědictví) se mi dostalx do ruky hodinky, které jsou kupovány začátkem letošního roku a nikdy nebyly nošeny. Plánuju prodej, ale nevím, kolik mají reálně hodnotu (vím, za co se prodávají, ale všichni víme, že to je trochu jiná písnička, než reálná cena ) O kolik má člověk u těhle hodinek snižovat cenu, aby měl reálnou šanci je vůbec prodat? Nejsou mi k ničemu, diamanty mám rád akorát v rámci jedné bondovky díky za odpověď a za "inside" pohled Upraveno 7. listopadu 2014 uživatelem Kamil
Filip.J Odesláno 7. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 7. listopadu 2014 (upraveno) Co to má být, ta reálná cena, když se za ni nedají prodat? Upraveno 7. listopadu 2014 uživatelem Filip.J
ivan_989 Odesláno 7. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 7. listopadu 2014 Cenu treba znizit o dve nuly.
bandicoot Odesláno 7. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 7. listopadu 2014 V těchto kruzích čtvrtka. V klubu na golfu možná víc.
Chandler84 Odesláno 7. listopadu 2014 Autor Nahlásit Odesláno 7. listopadu 2014 Ja jsem nechtěl uvádět cenu, aby to tu nepůsobilo jak inzerce, nechci dráždit pravidla. Jen chci o té značce získat jistou představu, protože jsem o ní dřív neslyšel
SCIFI Odesláno 7. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 7. listopadu 2014 Podívej se do ukončených inzerátů. Prodávají se většinou dlouho a cca za 20% nákupní ceny.
cortes1990 Odesláno 8. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 8. listopadu 2014 (upraveno) Kolko % ? 20 ? edit: 20? Upraveno 8. listopadu 2014 uživatelem cortes1990
People Odesláno 8. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 8. listopadu 2014 (upraveno) Taktiez zalezi na tom, ze ci su len hnusne alebo extra hnusne Upraveno 8. listopadu 2014 uživatelem People
Frantik Odesláno 8. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 8. listopadu 2014 Je to těžko prodejnej humus. Sci-fi ti to sedmkrát napsal jasne :-))
SCIFI Odesláno 8. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 8. listopadu 2014 Je to těžko prodejnej humus. Sci-fi ti to sedmkrát napsal jasne :-))opakovani matka... :-)
ivan_989 Odesláno 8. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 8. listopadu 2014 Je to těžko prodejnej humus. Sci-fi ti to sedmkrát napsal jasne :-))..cize za predaj nejakemu nestastnikovi predavajuceho navyse postihne sedem rokov nestastia.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se