Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravím,

 

mám docela dilema. Mám možnost koupit hodinky Breitling Chrono Superocean v dobrám stavu, ale bez dokladů a krabičky. Moc se mě nechce jít do takovýhle hodinek bez dokladů i když není problém ověřit pravost v servisu. Jsou ale za cenu 37 tis. a to mě docela láme že bych je koupil. Už dlouho po nich pasu. Co vy na to? Vlastníte hodinky bez papírů?

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
Zdravím,

 

mám docela dilema. Mám možnost koupit hodinky Breitling Chrono Superocean v dobrám stavu, ale bez dokladů a krabičky. Moc se mě nechce jít do takovýhle hodinek bez dokladů i když není problém ověřit pravost v servisu. Jsou ale za cenu 37 tis. a to mě docela láme že bych je koupil. Už dlouho po nich pasu. Co vy na to? Vlastníte hodinky bez papírů?

 

 

Breitling CSO mám panensky nové, a 37K je podezřele výhodná cena, určitě bych si ověřil pravost a i to jestli nebyly hlášeny jako odcizené. Pokud by bylo vše ok tak bych možná do nich šel. Cena je vskutku lákavá ale otázkou je jestli je stejně lákavý původ a stav....

Posted (edited)

Pokud ti je nekdo fundovany prohledne a rekne, ze jsou OK, tak bych se toho nebal. Mam Omegy s papirama, ale kdyz jsem je kupoval, slo mi spise o jejich stav, nez o doklady.

Pokud se na nich casem objevi nejake drobne vady, tak ty opravy zase nejsou tak drahe. Jak je tou Breitlingu nevim. Nech si je poradne proklepnout, napriklad at na nich jejich majitel necha udelat kompletni servis a budes na to mit jeste zaruku.

Edited by Frantik
Posted

A jak rika Midloch - ta cena je fakt suprova. I kdybys do nich mel vrazit dalsich 5 000,- za servis u Dusaka, tak se ti to vyplati!

Posted

Risk je zisk, anebo může být. Ale za tu cenu. Zkus je proklepnout a dej vědět, jak to dopadlo.

Posted

100%ně si ověř pravost, a původ !!! Některé fake jsou k nerozeznání, a o kradený bys časem pravděpodobně přišel při servisu čí opravě. "A"kopie Breitlingu jdou do 6000-13000 tis. tak nenaneť, jinak ti přeji šťasný kup.

 

Kdyby sis to rozmyslel, tak mi ho dohoď :D :D :D :D

Posted

Mrakodrap: Uz ked sme pri tych fake. Tak davaj velky pozor pretoze niektore fake modely Breitling napr Navitimer vyzeraju tak vierohodne,ze by si tomu neveril. Mal som jedny v rukach za 20 000Sk, a porovnaval s tymi co boli vo vyklade ci uz spracovanie ciferniku, rucky, puzdro, korunka. nebolo na nich nic co by viedlo k tomu,ze by boli fake.

hehe dokonca boli automaty, ked ich dotycna osoba vytiahla z krabice tak nesly ale po par krat pohrkaniach slapali.

 

tak pozor pozor B)

Posted

Osobně se domnívám, že si toto dilema budeš muset vyřešit sám, protože v podstatě ani nechápu smysl otázky koupit či nekoupit, co vlastně chceš slyšet, ve finále se stejně rozhoduje každý sám za sebe. Dobrou volbu. ;)

Posted

Ja bych chtel takoveto hodinky s papiry, uz jen pro svuj dobry pocit a vetsi jistotu ze to neni zadna leva, pripadne jednodussi dalsi prodej.. Kazdopadne zase pokud zjistis pri navsteve hodinare ze jsou naprosto mechanicky ok, ze se nejedna o nejake zbozi sundane z urizle ruky a budou se ti libit, tak si je kup ;) Ale jak pise Snow, rozhodnout se musis sam :whistle:

Posted
Osobně se domnívám, že si toto dilema budeš muset vyřešit sám, protože v podstatě ani nechápu smysl otázky koupit či nekoupit, co vlastně chceš slyšet, ve finále se stejně rozhoduje každý sám za sebe. Dobrou volbu. ;)

 

Myslím , že přítelovi MRAKODRAP jde spíše o radu s chybějícímy doklady.

Posted
Myslím , že přítelovi MRAKODRAP jde spíše o radu s chybějícímy doklady.

Myslím si, že jsi si zadání otázky řádně nepřečetl, tuším, že prvoplánová otázka zní koupit či nekoupit.

Posted
Myslím , že přítelovi MRAKODRAP jde spíše o radu s chybějícímy doklady.

 

A ony se dají ty papíry nějakým způsobem sehnat?Krabice, návod určitě časem někde na ebay, ale osvědčení o chronometru asi těžko, nebo myslíte že přes servis Breitling by se to dalo nějak vystavit u výrobce?

 

Posted
Myslím si, že jsi si zadání otázky řádně nepřečetl, tuším, že prvoplánová otázka zní koupit či nekoupit.

 

tak snad kdyby měl k tomu ověřené doklady, tak by tato diskuse ani nevznikla, a naváhal by !

Posted

Já by jsem je koupil, jen by jsem si ověřil pravost hodinek :-))) Krabičku a papíry na ruce stejně nosit nebudeš, tak je to jedno...

Posted
A ony se dají ty papíry nějakým způsobem sehnat?Krabice, návod určitě časem někde na ebay, ale osvědčení o chronometru asi těžko, nebo myslíte že přes servis Breitling by se to dalo nějak vystavit u výrobce?

 

 

Výrobce ti při ztrátě COSC certifikátu dodá zdarma nový, pokud stratíš i ten tak celé hodinky jdou znovu do laboratoře. Budeš se ale muset prokázat dokladem o nákupu jinak je to smolíček pacholíček. Jediná rada je zajít s tím do autorizovaného servisu...

Posted

To mrakodrap:

Nechtěl bych moralizoval, ale jsou jenom dvě varianty.

Buď hodinky patří jedinci velmi mdlého intelektu, který si koupí Breitlingy a kromě hodinek vše ostatní zahodí do popelnice (pravděpodobnost této varianty hodnotím na max. 5%).

Nebo má doma nějaký chudák krabici se všemi doklady, ale nějak mu k tomu chybí ty hodinky (pravděpodobnost této varianty hodnotím na min. 95%).

 

Pokud je pravdou varianta první, pak se majiteli hodinek za svou úvahu omlouvám, ale pokud je pravdou varianta druhá, pak si představ, že máš doma tu krabici a někdo prodává tvoje hodinky. I když je cena lákavá, tak bych takové hodinky z principu nikdy nekoupil. Ani za cenu finanční výhody pro sebe bych nepodpořil, aby se někomu vyplatilo krást!!! :death:

 

Výše napsané je samozřejmě podmíněno předpokladem, že se jedná o originály.

 

P.S. Ještě existuje možnost, že hodinky byly v zástavě. Potom je ovšem blbost věřitele, že mu stačily jenom hodinky.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...