bent Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 pro neverici jeste jedna fotka Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
vanderB. Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 skoda, ze to doslo takhle daleko, stala se z toho takova mistni "Čunkiáda"
bent Posted June 27, 2007 Author Report Posted June 27, 2007 tak ze tady ze sebe udelali nektery trosku jitrnice mi nevadi
RomanP Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 Nechápu nemocnou potřebu založit okolo toho třetí téma...
bent Posted June 27, 2007 Author Report Posted June 27, 2007 :D fake skrabkou a papirama :D no jasny PIGGY
bent Posted June 27, 2007 Author Report Posted June 27, 2007 Nechápu nemocnou potřebu založit okolo toho třetí téma... nemocnou , sem zdravej jak ripa. tu fotku tady xxxx lidi chtelo. a me narknuli z buuuu vi ceho. tak jestli nechapes ze to sem davam tak si asi nemocnej ty hochu
garfield Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 nemocnou , sem zdravej jak ripa. tu fotku tady xxxx lidi chtelo. a me narknuli z buuuu vi ceho. tak jestli nechapes ze to sem davam tak si asi nemocnej ty hochu A proč na ní není vidět nějaký autentický detail, třeba nějaké datum, prodejní doklad, nebo detail certifikátu...? Takových fotek se na e-bayi válí spousty
lolohh Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 nemocnou , sem zdravej jak ripa. tu fotku tady xxxx lidi chtelo. a me narknuli z buuuu vi ceho. tak jestli nechapes ze to sem davam tak si asi nemocnej ty hochu Ano, fotku po Tobě dost lidí chtělo. Jen si myslím (a asi i RomanP), že jsi jí měl dát do vlákna "Pochlubte se novými přírůstky", spolu s pořádnou fotkou hodinek z blízka a třeba na ruce a ne kvůli ní zakládat nové vlákno.
spiderer Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 Zakazte to uz prosimvas nekdo, tyhle stupidni temata o nicem jsou..
Dali Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 Zakazte to uz prosimvas nekdo, tyhle stupidni temata o nicem jsou.. Proč já právě myslel, že to je to co některé členy na tomto foru baví. Tak příjemnou zábavu. Přece by jste někoho nediskriminovali.
klobadysek Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 Bente, opravdu si myslis, ze to ze sis koupil hodinky stoji za zalozeni nekolikerych samostatnych vlaken? Jenom to tu plevelis.
vor Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 4 bent: ještě jeden příspěvek, budeš mít co chceš a můžeš toho cirkusu nechat.
pp Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 4 bent: ještě jeden příspěvek, budeš mít co chceš a můžeš toho cirkusu nechat. Tak to je přesné
Lovap Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Na nezaplevelovanie fóra ďalšími vláknami je len jedna rada: neútočte naňho "fejkami" a podobne. Máte čo ste chceli.
bent Posted June 28, 2007 Author Report Posted June 28, 2007 Na nezaplevelovanie fóra ďalšími vláknami je len jedna rada: neútočte naňho "fejkami" a podobne. Máte čo ste chceli. jenom me bavi jak sou tady vsichni hroooozne chytry a ty nejchytrejsi chytracci typu eagle a ostatni jitrnice ( uz si ty nicky nevybavuju ) drzej hubu
bent Posted June 28, 2007 Author Report Posted June 28, 2007 Bente, opravdu si myslis, ze to ze sis koupil hodinky stoji za zalozeni nekolikerych samostatnych vlaken? Jenom to tu plevelis. pssssss
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.