Přejít na obsah

navitimer heritage


bent

Doporučené příspěvky

Odesláno

skoda, ze to doslo takhle daleko, stala se z toho takova mistni "Čunkiáda"

 

Odesláno
Nechápu nemocnou potřebu založit okolo toho třetí téma...

 

nemocnou , sem zdravej jak ripa. tu fotku tady xxxx lidi chtelo. a me narknuli z buuuu vi ceho. tak jestli nechapes ze to sem davam tak si asi nemocnej ty hochu :)

Odesláno
nemocnou , sem zdravej jak ripa. tu fotku tady xxxx lidi chtelo. a me narknuli z buuuu vi ceho. tak jestli nechapes ze to sem davam tak si asi nemocnej ty hochu :)

 

 

A proč na ní není vidět nějaký autentický detail, třeba nějaké datum, prodejní doklad, nebo detail certifikátu...? Takových fotek se na e-bayi válí spousty ;)

Odesláno
nemocnou , sem zdravej jak ripa. tu fotku tady xxxx lidi chtelo. a me narknuli z buuuu vi ceho. tak jestli nechapes ze to sem davam tak si asi nemocnej ty hochu :)

Ano, fotku po Tobě dost lidí chtělo. Jen si myslím (a asi i RomanP), že jsi jí měl dát do vlákna "Pochlubte se novými přírůstky", spolu s pořádnou fotkou hodinek z blízka a třeba na ruce a ne kvůli ní zakládat nové vlákno.

Odesláno
Zakazte to uz prosimvas nekdo, tyhle stupidni temata o nicem jsou.. :blink:

 

Proč já právě myslel, že to je to co některé členy na tomto foru baví. Tak příjemnou zábavu. Přece by jste někoho nediskriminovali. :suicide_anim:

 

Odesláno
Na nezaplevelovanie fóra ďalšími vláknami je len jedna rada: neútočte naňho "fejkami" a podobne. Máte čo ste chceli.

 

:notworthy:

 

jenom me bavi jak sou tady vsichni hroooozne chytry :) a ty nejchytrejsi chytracci typu eagle a ostatni jitrnice ( uz si ty nicky nevybavuju ) drzej hubu :cigar:

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...