geometr Odesláno 4. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 4. prosince 2014 Jo tak, už rozumím. Tak to jasně.
Geodet Odesláno 4. prosince 2014 Autor Nahlásit Odesláno 4. prosince 2014 No já myslel normální zkrácení. Přijdou ti hodinky, že bys do nich mohl dát obě ruce najednou. Tak aby se to nechalo normálně nosit. A hodináři to moc rádi nedělají. Zvlášť když je u nich nekoupíš.
wave ceptor Odesláno 4. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 4. prosince 2014 Proč by to rádi nedělali? Vždyť jim to zaplatíš, a to že jsi hodinky koupil jinde je jim úplně jedno.
wizard-ov Odesláno 4. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 4. prosince 2014 Asi tak... navíc to jsou asi nejrychlejší servisní prachy, které mají...
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se