Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Dnesni prochazka cestou do Alberta:).

post-30673-0-57329900-1451991856_thumb.jpg

post-30673-0-22469700-1451991878_thumb.jpg

post-30673-0-08220800-1451991900_thumb.jpg

post-30673-0-15836000-1451991971_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosi se fakt paradne, proste jsem spokojen.

post-30673-0-91767600-1451992170_thumb.jpg

post-30673-0-50885400-1451992195_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pekny fotky. A snih si uzij,v praze dlouho nebude.

Ja vim, bohuzel:(. Cekam na Tve Pepsi, jsem jak malej:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, jak Kuncak7, tak Tobe Demone. Ten odstin mne fakt bere, trefil jsi do cerneho:).

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam je teprve 3 tydny, tak je to predcasne asi. Nosim je ale poctive kazdy den. Dle mne jako kartacovana ocel +-, rozdil tam zasadni nevidim. Urcite lepsi, nez lestena ocel, horsi nez Damasko ocel. Uz jsem je i kartacoval zubnim kartackem, celkem razantne. Nic nepribylo, ty drobnosti okem skoro neviditelne, ale nezmizely. Vic nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim, bohuzel:(. Cekam na Tve Pepsi, jsem jak malej:).

Fotky slibuju asi příští týden. Ale nějak naplánujem ten minisrázek a uvidíš je naživo.

To víš, ten titan od Steinu je novej a tak bude přitahovat pozornost, tak je zatím neznič :-), než je uvidím naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky slibuju asi příští týden. Ale nějak naplánujem ten minisrázek a uvidíš je naživo.

To víš, ten titan od Steinu je novej a tak bude přitahovat pozornost, tak je zatím neznič :-), než je uvidím naživo.

Budu se snazit, je nejak nedodrbat, ale znas to:)). Snad mi to vyjde nejak casove, jsem ted celkem vytizeny. 2 deti na krku, robota jak za Marie Terezie:). Rad bych ty Pepsi videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný hodinky Tano, ať slouží! :)

Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Luky, zitra to rozjedeme spolu. Bude to nemecke pracovni duo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tano, Laurin, preco ste na model titanium 500 premium nezalozili samostatne vlakno? :-)

 

zaujimaju ma vase nazori na lugs. Na WUS im vycitaju ze su moc ploche a malo kopiruju ruku. Na druhej strane cital som aj nazory, ze su lepsie ako rolex a ten by to od nich mohol odkukat :-) Asi vec nazoru.

 

Dalsia vec, tah. Zda sa ze prve verzie tahali viac chlpy a potom to az vyladili, mozno vacsie medzierky medzi clankami. A zaroven sa na temu tah pocul, ze je to cele o tahani chlpov len mytus.

Dva polovicne linky na tah ale mate ze? Prve verzie nemali vraj.

 

Co ma este zaujima, aky titan je pouzity... od zaciatku som automaticky ratal, ze grade 2, ale vraj sa niekto pytal steinhartu a odpoved bola grade 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...