Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Jojo,uz ladim jemne niance predani :-)). Gmt s pepsi lunetou. Uz na me cekaj skoro 3 mesice.

Fotky mas dobry,neschazoval bych se ( co bych ja za ne dal).

Hm pepsi, ja tuto kombinaci obdivuji u spousty firem. Vlastne si casto rikam, ty 1 voe, proc si ty pepsi nekoupis. Tesim se na ty Tve pepsi GMT. Ta luneta je, nebo neni keramicka? Nebo je keramika jen na 44 GMT? Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm pepsi, ja tuto kombinaci obdivuji u spousty firem. Vlastne si casto rikam, ty 1 voe, proc si ty pepsi nekoupis. Tesim se na ty Tve pepsi GMT. Ta luneta je, nebo neni keramicka? Nebo je keramika jen na 44 GMT?

Mela by tam byt keramika- snad nekecam,ale jinak jde i na 42. Ja jdu uz jen po pepsi lunete,mel jsem je i s jinou,ale nebralo me to. Tak snad posledni pokus se steinama :-)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mela by tam byt keramika- snad nekecam,ale jinak jde i na 42. Ja jdu uz jen po pepsi lunete,mel jsem je i s jinou,ale nebralo me to. Tak snad posledni pokus se steinama :-)))).

Myslim, ze urco.;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tano, vím, že je máš teprve chvilku, ale stejně se zeptám. Jak to vypadá s tím titanem - měl jsem kdysi zkušenost takovou, že je významně náchylnější na škrábance. Pozoruješ i zde něco takového?

Jasne, odpovim na rovinu. Bude nachylny si myslim. Zachazim s nima jako v bavlnce a mam uz takove dve mimi carky na tahu, jak oteviras tu sponu, tak ta mensi cast se opre o tah. Budu informovat.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky za zprávu.  A budu se těšit na případné aktualizace, ač ti přeji, aby byly jen ve smyslu, že kromě již zmiňovaných čárek žádné další škrábanečky nejsou!

Mne se ty hodinky moc líbí, ale právě ta náchylnost titanu na škrábance je jediné, co mne od nich odrazuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano, díky za fotky. Jsem rád, že si ty hodinky můžu zatím prohlížet alespoň takhle. Vypadají opravdu skvěle a vidím, že si je užíváš a máš z nich pořád radost, jako bys je měl první den. 

 

S těmi stopami užívání u titanu se to u mě vždycky mělo tak, že na namáhaných místech se otěrky udělaly takřka ihned, ale další na jiných místech se pak už netvořily. Jsem toho názoru, že to tak bude i u tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Steinhart ma keramickou pepsi luentu? Nemá náhodou v keramice jen jednobarevný?

Ja to zvoral:), tak 44 maji safirovou lunetu-pepsi, ne keramickou.

 

 

Siwi: diky, jsem zvedav, jak se ty skrabance budou vyvijet;)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu te lumi do te predvanocni atmosvery.

post-30673-0-35485100-1450892863_thumb.jpg

post-30673-0-22445400-1450892878_thumb.jpg

post-30673-0-42722400-1450892891_thumb.jpg

post-30673-0-34589700-1450892905_thumb.jpg

post-30673-0-91431900-1450892922_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ses dnes nevyspal,vid :-). Vim,na blbou otazku,.. .. Upresnuji dotaz na vydrz a citelnost lumi,pres noc.

Jo rano jeste sviti, ale slabe:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, proč Günther nevyužije svébytnosti modelu a nevyčlení ho z kontroverzní řady Ocean One. Nebo že by naopak tu kontroverzi chtěl takhle otupit?

Bandi ( kdyztak promin za osloveni),myslim,ze si je kontroverze vedom a bude se postupne znaku spolecnych ( obslehlych) zbavovat,az toho dosahne a modelova rada se bude prodavat jako ta predchozi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...