Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Po dlouhé odmlce vyplněné mimo jiné čekáním na zásilku z Uncle Straps se dnes dílo zadařilo a hodinky, které pomalu ale jistě opanovaly mé zápěstí, dostaly nový, na mé zápěstí zkrácený kabátek jménem Z199👍

20240827_232208.jpg

  • Like 1
  • Dát hlas 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budeš to muset střídat podle nálady a kontextu :)  .. někdy vyměním tah/řemínek/ i dvakrát za den - podle kontextu....protože ty stejné hodinky chtějí v lese něco jiného než na opeře apod. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně! Na(ne)štěstí ten originální tah není něco, co by mě lákalo, tak jsem šel touto cestou. Ještě mě čeká otestovat US Waffle, který jsem na místní doporučení taky přibral, aby nahradil tu originální možná až moc tlustou (ale jinak docela pohodlnou) gumu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já furt dneska řešim jakési smetí nebo začínající korozi? u mejch spiritů a přemejšlím, jestli s tím jít do onyxu - aby se to jako nerozlezlo nebo co - přitom nic okem vidět není, jen pod větším zvětšením...

 

image.thumb.png.ffbaf020ae036569e4c9d29a8010f238.png

 

image.thumb.png.c5bec0426cbd0c50f0d5d901622dc571.png

 

image.thumb.png.24007246b976e17b9e697b995b3c7266.png

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 8. 2024 v 8:00, junior300 napsal:

Hmm, mal si pravdu. Modre/cierne su ideal na tahu. Ale tieto zlutasky, no nie je to uplne ono. Zlta guma im fakt svedci viac 🤔

Přesně tak,jen se ohlížím po nějakém kvalitnějším kousku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 8. 2024 v 8:11, kaktusář napsal:

budeš to muset střídat podle nálady a kontextu :)  .. někdy vyměním tah/řemínek/ i dvakrát za den - podle kontextu....protože ty stejné hodinky chtějí v lese něco jiného než na opeře apod. :) 

Dobře,budu na to myslet😊Ještě že jsou vrtané nožky.Bude to taková předehra ve vyměňování řemenů,gumek a NATA před Panerai😚

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...