Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Borec mi napsal zpatky v tom smyslu, ze to mam jeste chvilku nosit a pokud si to nesedne, tak ze je mam vratit. Hodim je asi na nato, at nedodrbu v praci tah a zkusim jeste ponosit. Ale moc tomu sanci nedavam. Uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ceste z prace jsem si zase tak trosku cvakal...

Jeden modry AR a v nem opet barak nudle:

93ea36057c9370db7d89e1d984bd3772.jpg

 

Potom jedne betelny Breiterny

a0dc2e45b15eff5cc87497b09e9cd62c.jpg

 

A dalsi jen tak...

4f032c3f0a02f89f8995fec1bff1f28f.jpg

 

Uplne zeru, jak pekne mi Ecka sedi na ruce a hlavne, ze jsou pomerne tenke. Pod manzetu kosile vklouznou jakoby nic. V podstate se temer ztrati v pralesu na me ruce

ad97d3f922984ccca1ceb288d0677034.jpg

 

A jeste jeden zaber z Park Avenue...

056c791ff00e3d303aa5b4e7728567b2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to lito Andy, ale delas dobre. Jinak bombardacky fota!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, delaji asi tak presne tolik:

ac8e9967915ae2e27b181417b07d3a17.jpg

 

Nato k nim je fajn, ale ten jubilee byl lepsi. Sundal jsem ho jen proto, abych ho neosoupal. A stejne jsem si vsiml, ze spona je uz chycena. A to jsem s tim pritom nekancldajvoval Doufam, ze s tim nebudou delat ofuky.

Ja dnes jinak na toulkach v Bronxu:

6b43efd84b80cadb59fc417cb263ed3e.jpg

 

Byla to jeste umirnena cast, ale na ulici jsem si fotit neodvazil. Nechtel jsem zbytecne poutat pozornost na zapesti a na telefon... Na posledni fotce v pozadi baseballovy Yankee Stadium:

6c4759d2117b2be9a5c586eb4ae1f1d3.jpg

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uuu tak to je už dosť, moje robia tak do 20s/den do mínusu, to je mi luto Ondro, su to fakt skvele hodinky ale neostava ti nic iné len ich vymeniť:-( inak tie spony su fakt magnet na odreniny, preto radsej nosím nato strap na seikach, v robote by som ten jubile mal hned doje.... :-) Ondro opať paradne fotky, a ani sa ti nečudujem že si nemal odvahu fotiť to niekde na ulicy, ešte by ta nejaka čierna huba prepadla a okradla :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna, ze by to nebylo az tak zle, ale proc zvysovat riziko. Kdyz jsem v praci rekl, ze jedu do Bronxu, tak na me hledeli, jestli jsem nahodou nespadl z visne. Kolegyne, ktera tam bydli, tak rikala at se drzim jen na hlavnich ulicich Ale spis je to i o psychice. Vsude jsou tam hlavne cernosi, obcas hispanec. Cloveku prijde, ze tak zvlastne koukaji. Ale nikdy jsem se tam necitil nejak v nebezpeci. Pravda ale je, ze tam tak casto nejezdim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne, ma to nadech romantiky. Je super, ze tak daleko od vlasti se sejdou dva krajani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...