Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
Vidis to, ja svoje mechaniky vubec neposloucham, ale pohled na plynulou vterinovku me uklidnuje :thumbsup_anim:

To je náhodou pěkný zvuk, když rachotí 36k. Celkem lepší, než poslouchat přiblblou TV nebo rádio..

Odesláno

Nejkrasnejsi a nejhlasitejsi zvuk maji Molnije a Unitasy a to jsou nizkofrekvencni strojky. Vzhledem k tomu, ze v devadesati procentech jsou zaroven osazeny i mimostredovou vterinovkou, je na male rucce pohyb krasne plynuly :mobile:

Odesláno

A jak je to s hlasitosti strojku? To zalezi na cem?

 

Me Seika Atlas jsou opravdu tiche, oproti tomu strojek v Marathonech je krasne hlasity. Jeste vic nez rusky 3105, tedy upraveny 3133.

Odesláno
A jak je to s hlasitosti strojku? To zalezi na cem?

 

Me Seika Atlas jsou opravdu tiche, oproti tomu strojek v Marathonech je krasne hlasity. Jeste vic nez rusky 3105, tedy upraveny 3133.

 

Nezalezi to taky na tom pouzdre? V cem strojek je?

Odesláno
Znamena to ze hodinky s vyssim kmitoctem maji tuto plynulost viditelne lepsi?

 

 

Ano. Pokud porovnám svoje Lord Marvely, které tikají 10x za vteřinu s kalibrem 6r15, který tiká 6x za vteřinu tak rozdíl je viditelný na první pohled.

Odesláno
Ano. Pokud porovnám svoje Lord Marvely, které tikají 10x za vteřinu s kalibrem 6r15, který tiká 6x za vteřinu tak rozdíl je viditelný na první pohled.

Diky, myslel jsem od zacatku na tebe, ze tu osobni zkusenost mas, ale rikal jsem si hodime to na forum ;)

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...