klobadysek Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Rad bych se zeptal mistinho osazenstva jestli ma frekvence strojku co delat s plynulosti chodu vterinovky, cim vyssi frekvence tim "hladsi" pohyb ?
Leclerc Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Něco k tomuto tématu bylo napsáno tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...kvence&st=0
klobadysek Posted July 11, 2007 Author Report Posted July 11, 2007 Znamena to ze hodinky s vyssim kmitoctem maji tuto plynulost viditelne lepsi?
Jeremy Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Já bych řekl, že logicky ano. Resp. že čím větší jednotlivé pohyby, tím větší viditelnost "neplynulosti", takže ano.
Blekota Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 no ale logicky cim vacsia freq. tak tym vacsie opotrebovanie..
afrikab Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 no ale logicky cim vacsia freq. tak tym vacsie opotrebovanie.. A taky to zběsilé tikání není moc uklidňující
klobadysek Posted July 12, 2007 Author Report Posted July 12, 2007 A taky to zběsilé tikání není moc uklidňující Vidis to, ja svoje mechaniky vubec neposloucham, ale pohled na plynulou vterinovku me uklidnuje
Leroys Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Vidis to, ja svoje mechaniky vubec neposloucham, ale pohled na plynulou vterinovku me uklidnuje To je náhodou pěkný zvuk, když rachotí 36k. Celkem lepší, než poslouchat přiblblou TV nebo rádio..
dakasport Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Nejkrasnejsi a nejhlasitejsi zvuk maji Molnije a Unitasy a to jsou nizkofrekvencni strojky. Vzhledem k tomu, ze v devadesati procentech jsou zaroven osazeny i mimostredovou vterinovkou, je na male rucce pohyb krasne plynuly
uns Posted July 13, 2007 Report Posted July 13, 2007 Veľmi zaujímavé vlákno. Dozvedel som sa opať niečo nové. Ďakujem.
afrikab Posted July 13, 2007 Report Posted July 13, 2007 A jak je to s hlasitosti strojku? To zalezi na cem? Me Seika Atlas jsou opravdu tiche, oproti tomu strojek v Marathonech je krasne hlasity. Jeste vic nez rusky 3105, tedy upraveny 3133.
Mike. Posted July 13, 2007 Report Posted July 13, 2007 A jak je to s hlasitosti strojku? To zalezi na cem? Me Seika Atlas jsou opravdu tiche, oproti tomu strojek v Marathonech je krasne hlasity. Jeste vic nez rusky 3105, tedy upraveny 3133. Nezalezi to taky na tom pouzdre? V cem strojek je?
NIGHTinGALE Posted July 13, 2007 Report Posted July 13, 2007 (edited) Nejhladší pohyb vteřinovky mají mé Longines Ultronic Tedy alespoň z těch hodinek, které mám doma Edited July 13, 2007 by NIGHTinGALE
safi Posted July 13, 2007 Report Posted July 13, 2007 Znamena to ze hodinky s vyssim kmitoctem maji tuto plynulost viditelne lepsi? Ano. Pokud porovnám svoje Lord Marvely, které tikají 10x za vteřinu s kalibrem 6r15, který tiká 6x za vteřinu tak rozdíl je viditelný na první pohled.
klobadysek Posted July 13, 2007 Author Report Posted July 13, 2007 Ano. Pokud porovnám svoje Lord Marvely, které tikají 10x za vteřinu s kalibrem 6r15, který tiká 6x za vteřinu tak rozdíl je viditelný na první pohled. Diky, myslel jsem od zacatku na tebe, ze tu osobni zkusenost mas, ale rikal jsem si hodime to na forum
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now