Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vytiahol som ich z krabice, natiahol a pokochal sa. Uz sa tesim na chladnejsie pocasie, ked pojdu zase na ruku… kozeny remen by som teraz nezniesol.

IMG_6444.thumb.jpeg.23797438738a51b4e4da3088a9d61c79.jpeg

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Piplík napsal:

Tak mě balíček od Jirky dorazil včera. S krásným tyrkysem a drobným motivem k hodinkám “italské příslušnosti”

IMG_4472.jpeg

IMG_4471.jpeg

Velká paráda! Jirka fakt umí! Přikládám svůj krátce po přezutí. Moc pěkná práce a i když byl původní nápad trošku jiný, výsledek se mi líbí ještě více. 

IMG_5693.jpeg

IMG_5692.jpeg

IMG_5668.jpeg

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká paráda! Jirka fakt umí! Přikládám svůj krátce po přezutí. Moc pěkná práce a i když byl původní nápad trošku jiný, výsledek se mi líbí ještě více. 
IMG_5693.jpeg.2ca6934999eec845b061512527c7e2ee.jpeg
IMG_5692.jpeg.aaba8e749d716932615ad449f53d9128.jpeg
IMG_5668.jpeg.b90f8ca05434af1fdb9d6975f3b325c1.jpeg

Ten vypadá velice dobře
Už se těším až se vrátím z dovolené a nasadím ty své


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Kupa54 napsal:

Blbni dál, aspoň si ukrátím čekání. Ty fotky jsou výborné.

Díky!! A přeju, ať jsou brzy! Jaký model?? 
Já PAMy chtěl strašně dlouho, cca 3 roky, ale neustále jsem řešil mindráky s velikostí ruky, až jsem se na to vykašlal, mám je a chci další. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuji na tom už delší dobu. Chtěl jsem ruční nátah, klasické pouzdro s uchem s sendvič. Takže přesně to, co máš ty. Pak jsem natrefil na Pam Logo. Cena dobrá, akorát bez sendviče. Zamiloval jsem se, koupil, přinesl domů a pochlubil se. Manželka se rozzářila, že mi je jako koupí k narozeninám. Než abych dostal nějakou blbost, tak jsem radši souhlasil. Takže je dostanu začátkem září 🥲. Ale, každý den se to blíží 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Kupa54 napsal:

Pracuji na tom už delší dobu. Chtěl jsem ruční nátah, klasické pouzdro s uchem s sendvič. Takže přesně to, co máš ty. Pak jsem natrefil na Pam Logo. Cena dobrá, akorát bez sendviče. Zamiloval jsem se, koupil, přinesl domů a pochlubil se. Manželka se rozzářila, že mi je jako koupí k narozeninám. Než abych dostal nějakou blbost, tak jsem radši souhlasil. Takže je dostanu začátkem září 🥲. Ale, každý den se to blíží 🤣

Hele, já nakonec taky nemám sendvič.. ;) Mám 1085. Chtěl jsem klasiku, 8d, sendvič atd. 914 nebo 510 atd. Ale 914 stojí ranec a při dovolené v IT jsem zkusil 914 a tyto 1085 a modrásky u mě nakonec vyhrály. A finančně mě to až tolik nebolelo. A i když nemají sendvič, 300m WR, 8d rezervu natáhu, jsou boží. 
 

a věřím, že jednou vyjdou další nebo třeba Radiomir/Submersible. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...