Přejít na obsah

Akam photo


Akam

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 276
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkné fotky tady máš :clap:, jen jestli můžu malou vítku, tak bych možná občas trošku ubral na filtrech, přece jen některé fotce zbytečně uberou na ostrosti, ale co já do toho vlastně kecám, nejsem žádný fotograf, takže to ber s nadsázkou :) Každopádně játelefon je celkem znát co? Byť papírově rozhodně nejlepší foťák nemá, tak z nich vždy lezou jedny z nejlepších fotek co se týče mobilů.

 

kuncáku nestačí to jen vyfotit, ještě to chce nějaký post processing, takže to možná bude tím a spoustu základních úprav udělaš i jednoduchými aplikacemi v telefonu, vyzkoušej a uvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak iPhonem se dají udelat super fotky, hlaVni výhoda je že ho máš furt u sebe. Ale z mých zkušeností když chci fotit krajinu tak kompakt, v mém pripade Fuji,udela lepší fotky co se týče hloubky a ostrosti

Možnosti vlastního nastavení jsou někdy k nezaplacení hlavne u horších světelných podmínek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bells: jo je to tak, já u těch fotek z telefonu ty filtry přehaním, někdy schválně, u fotek ze zrcadlovky je to jiné

Ondra: ta hloubka ostrosti u IP je víceméně efekt nula, zas je vždy při ruce, akorát baterky je peklo, cvakl jsem 189 fotek a baterka v háji

 

jinak díky, ze jste se stavili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...