Přejít na obsah

Rolex Submariner L. E.


Porotrico

Doporučené příspěvky

Tak jsem si objednal Rolex Submariner limitovanou edici se zelenou lunetou (ref. no. 16610LV)

Rád bych od Vás slyšel názor na tyto hodinky.

 

P. S.: Mimo hodinek, které již vlastním, jsou v objednávkovém procesu Omega Seamaster 300m chronometer (alias klasické Bondovky - vyhrály nad Planet Ocean). A s těmi Submarinery to bude na dlouhou dobu vše. Nekradu... :suicide_anim: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil

Já bych se bál zelené lunety, že se časem omrzí, radši bych černou. Jeden známý je má a čím déle si na ně koukám, tím mi připadají divnější. Rozhodně se nedají nosit ke všemu. A co Yachtmastery se stříbrnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsi dobře.

Zelená luneta se v budoucnu dá vyměnit za černou a LV má větší indexy na ciferníku. Většina fandů Rolex to preferuje pro lepší čitelnost.

Nevěděl jsem ale, že je to limitovaná edice.

Myslel jsem si, že Rolex žádné limitované edice nedělá. Pokud nestíhá vyrábět (např. model Daytona), čeká se na vysněný model řadu let.

Zdá se mi, že limitované edice často používají různé obskurní firmy, jejichž výrobky nikdo nechce, aby vyvolaly dojem exkluzivity.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou zelenou souhlas s Kamilem. No Porotrico, upekl's to rychle, ja bych si tak drahe nakupy rozmyslel rok. Ja bych misto tech Rolexek a Bondovek koupil jedny JLC Compressor, ale to jsem ja.

Kazdopadne az prijdou tak se ochlup!

Ochlupím se, uvidíte moje chlupy na ruce... :-) A Diskutéra trefí šlak. :-)

 

Když mě ty Submarinery dostaly ve starých Bondovkách. A taky se mi líbí, že se prakticky 50 let nezměnily a dokonce to ani není třeba je měnit, protože jsou pořád krásné. Tedy minimálně pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ochlupím se, uvidíte moje chlupy na ruce... :-) A Diskutéra trefí šlak. :-)

 

Když mě ty Submarinery dostaly ve starých Bondovkách. A taky se mi líbí, že se prakticky 50 let nezměnily a dokonce to ani není třeba je měnit, protože jsou pořád krásné. Tedy minimálně pro mě.

 

Ve středu jsem byl pracovně v Bratislavě a v prodejně v historickém centru jsem si vyzkoušel černé submarinery bez data. Opravu moc krásné :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zelen jsou skutecne l.e - k 50 letum submarineru; jinak volba dobra, ale v cernem lepsi :-) jako v tech bondovkach :-)

 

 

len taka drobnost. Nie je to limitka, ale "iba" specialna edicia k vyrociu. Bez obmedzenia vyroby. O par rokov budu aj s keramickou lunetou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Submariner bez data je super a byl v užším výběru.

Nyní přichází na trh ve verzi chronometr. Jinak vše při starém, pouze na ciferníku je nápis "superlative chronometer officially certified". Komu se tato ukecanost nelíbí, rychle běžte pro skladovky.

Nápis "Officially Certified Chronometer" byl poprvé použit na Submarinerech v roce 1959 spolu s novým certifikovaným kalibrem 1560.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k objednání! Submariner jsou krásný hodinky. Nedávno měli jeden kus těch zelenejch ve Štěpánský, líběj se mi moc. Já mám těžce spadeno na Sea-dweller..

 

Děkuji.

Alespoň jsi jeden z mála, který nezkritizoval mou volbu. Díky... :)

Sea-Dweller - o těch jsem taky přemýšlel. Jsou bez "zvětšovacího skla" nad datumovkou. Toto pitomé sklíčko je snad jediná věc, která mi na Rolex hodinkách vadí. Přesto jsem zvolil Submariner, i když jej má, protože mě dostává právě ta zelená luneta. Je to sice netypické, ale na druhou stranu mi to nepřijde agresivní. To mi například přijde Submariner s modrým ciferníkem a dvoubarevným tahem (zlato-ocel). No fuj hnus... :thumbsdown_anim:

Navíc nosím spoustu neagresivně laděného oblečení (olivové barvy, světle hnědé a tak), takže zelená luneta k tomu bude ladit. No a k modrému oblečení se budou hodit Omega Seamaster Bondovky a ke zbytku černé Aqua Terra, takže si nemyslím, že by mě brzy zelené Rolex Submariner omrzely a že by měly nějak "vyčuhovat".

(Snad nebudu vypadat, jak někteří tmavší spoluobčané v "čím více pruhů, tím více Adidas" oblečení) :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji.

Alespoň jsi jeden z mála, který nezkritizoval mou volbu. Díky... :)

Sea-Dweller - o těch jsem taky přemýšlel. Jsou bez "zvětšovacího skla" nad datumovkou. Toto pitomé sklíčko je snad jediná věc, která mi na Rolex hodinkách vadí. Přesto jsem zvolil Submariner, i když jej má, protože mě dostává právě ta zelená luneta. Je to sice netypické, ale na druhou stranu mi to nepřijde agresivní. To mi například přijde Submariner s modrým ciferníkem a dvoubarevným tahem (zlato-ocel). No fuj hnus... :thumbsdown_anim:

Navíc nosím spoustu neagresivně laděného oblečení (olivové barvy, světle hnědé a tak), takže zelená luneta k tomu bude ladit. No a k modrému oblečení se budou hodit Omega Seamaster Bondovky a ke zbytku černé Aqua Terra, takže si nemyslím, že by mě brzy zelené Rolex Submariner omrzely a že by měly nějak "vyčuhovat".

(Snad nebudu vypadat, jak někteří tmavší spoluobčané v "čím více pruhů, tím více Adidas" oblečení) :angel:

 

Čím víc zelená, tím víc Rolex :thumbsup_anim:

 

No, jestli jsou to ty, které myslím, že to jsou, tak jsem je viděl před pár dny ve Stockholmu a ta zelená luneta na mě z celé té vystavené Rolexí rodinky zapůsobila nejvíc. Mě se líbí moc a to zvětšovací sklíčko by mě štvalo na jakýchkoliv jiných hodinkách, jen ne na těchto, jelikož k dle mého názoru k Rolexkám prostě patří a hodí se k nim. Tak přeji pěkné pořízení (nenech se odradit - důvod proč nosit Rolexky se zelenou lunetou si dycky vymyslíš :thumbsup_anim: )

Upraveno uživatelem N4M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...