Jump to content

Recommended Posts

Posted

Tak jsem si objednal Rolex Submariner limitovanou edici se zelenou lunetou (ref. no. 16610LV)

Rád bych od Vás slyšel názor na tyto hodinky.

 

P. S.: Mimo hodinek, které již vlastním, jsou v objednávkovém procesu Omega Seamaster 300m chronometer (alias klasické Bondovky - vyhrály nad Planet Ocean). A s těmi Submarinery to bude na dlouhou dobu vše. Nekradu... :suicide_anim: :thumbsup_anim:

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamil
Posted

Já bych se bál zelené lunety, že se časem omrzí, radši bych černou. Jeden známý je má a čím déle si na ně koukám, tím mi připadají divnější. Rozhodně se nedají nosit ke všemu. A co Yachtmastery se stříbrnou?

Posted

S tou zelenou souhlas s Kamilem. No Porotrico, upekl's to rychle, ja bych si tak drahe nakupy rozmyslel rok. Ja bych misto tech Rolexek a Bondovek koupil jedny JLC Compressor, ale to jsem ja.

Kazdopadne az prijdou tak se ochlup!

Posted

Master Compressor sa priliš nehodia k obleku kvôli masivnej korunke,možno tak jedina Memovox.

Ja by som za tu cenu zobral JLC Master Calendar ;)

Posted

Objednal jsi dobře.

Zelená luneta se v budoucnu dá vyměnit za černou a LV má větší indexy na ciferníku. Většina fandů Rolex to preferuje pro lepší čitelnost.

Nevěděl jsem ale, že je to limitovaná edice.

Myslel jsem si, že Rolex žádné limitované edice nedělá. Pokud nestíhá vyrábět (např. model Daytona), čeká se na vysněný model řadu let.

Zdá se mi, že limitované edice často používají různé obskurní firmy, jejichž výrobky nikdo nechce, aby vyvolaly dojem exkluzivity.

 

Posted
Master Compressor sa priliš nehodia k obleku kvôli masivnej korunke,možno tak jedina Memovox.

Ja by som za tu cenu zobral JLC Master Calendar ;)

No voni ty Submarinery taky nejsou oblekovky jak jmeno naznacuje.

Posted
S tou zelenou souhlas s Kamilem. No Porotrico, upekl's to rychle, ja bych si tak drahe nakupy rozmyslel rok. Ja bych misto tech Rolexek a Bondovek koupil jedny JLC Compressor, ale to jsem ja.

Kazdopadne az prijdou tak se ochlup!

Ochlupím se, uvidíte moje chlupy na ruce... :-) A Diskutéra trefí šlak. :-)

 

Když mě ty Submarinery dostaly ve starých Bondovkách. A taky se mi líbí, že se prakticky 50 let nezměnily a dokonce to ani není třeba je měnit, protože jsou pořád krásné. Tedy minimálně pro mě.

Posted
Ochlupím se, uvidíte moje chlupy na ruce... :-) A Diskutéra trefí šlak. :-)

 

Když mě ty Submarinery dostaly ve starých Bondovkách. A taky se mi líbí, že se prakticky 50 let nezměnily a dokonce to ani není třeba je měnit, protože jsou pořád krásné. Tedy minimálně pro mě.

 

Ve středu jsem byl pracovně v Bratislavě a v prodejně v historickém centru jsem si vyzkoušel černé submarinery bez data. Opravu moc krásné :thumbsup_anim:

Posted
Zdá se mi, že limitované edice často používají různé obskurní firmy, jejichž výrobky nikdo nechce, aby vyvolaly dojem exkluzivity.

Jo, třeba takovej Audemars Piguet je obskurní až hanba... a nikdo ho nechce :rolleyes:

Posted

Submariner bez data je super a byl v užším výběru.

Nyní přichází na trh ve verzi chronometr. Jinak vše při starém, pouze na ciferníku je nápis "superlative chronometer officially certified". Komu se tato ukecanost nelíbí, rychle běžte pro skladovky.

 

Posted
zelen jsou skutecne l.e - k 50 letum submarineru; jinak volba dobra, ale v cernem lepsi :-) jako v tech bondovkach :-)

 

 

len taka drobnost. Nie je to limitka, ale "iba" specialna edicia k vyrociu. Bez obmedzenia vyroby. O par rokov budu aj s keramickou lunetou.

Guest Kamil
Posted
Submariner bez data je super a byl v užším výběru.

Nyní přichází na trh ve verzi chronometr. Jinak vše při starém, pouze na ciferníku je nápis "superlative chronometer officially certified". Komu se tato ukecanost nelíbí, rychle běžte pro skladovky.

Nápis "Officially Certified Chronometer" byl poprvé použit na Submarinerech v roce 1959 spolu s novým certifikovaným kalibrem 1560.

Posted

Gratuluju k objednání! Submariner jsou krásný hodinky. Nedávno měli jeden kus těch zelenejch ve Štěpánský, líběj se mi moc. Já mám těžce spadeno na Sea-dweller..

Posted
Gratuluju k objednání! Submariner jsou krásný hodinky. Nedávno měli jeden kus těch zelenejch ve Štěpánský, líběj se mi moc. Já mám těžce spadeno na Sea-dweller..

 

Děkuji.

Alespoň jsi jeden z mála, který nezkritizoval mou volbu. Díky... :)

Sea-Dweller - o těch jsem taky přemýšlel. Jsou bez "zvětšovacího skla" nad datumovkou. Toto pitomé sklíčko je snad jediná věc, která mi na Rolex hodinkách vadí. Přesto jsem zvolil Submariner, i když jej má, protože mě dostává právě ta zelená luneta. Je to sice netypické, ale na druhou stranu mi to nepřijde agresivní. To mi například přijde Submariner s modrým ciferníkem a dvoubarevným tahem (zlato-ocel). No fuj hnus... :thumbsdown_anim:

Navíc nosím spoustu neagresivně laděného oblečení (olivové barvy, světle hnědé a tak), takže zelená luneta k tomu bude ladit. No a k modrému oblečení se budou hodit Omega Seamaster Bondovky a ke zbytku černé Aqua Terra, takže si nemyslím, že by mě brzy zelené Rolex Submariner omrzely a že by měly nějak "vyčuhovat".

(Snad nebudu vypadat, jak někteří tmavší spoluobčané v "čím více pruhů, tím více Adidas" oblečení) :angel:

Posted (edited)
Děkuji.

Alespoň jsi jeden z mála, který nezkritizoval mou volbu. Díky... :)

Sea-Dweller - o těch jsem taky přemýšlel. Jsou bez "zvětšovacího skla" nad datumovkou. Toto pitomé sklíčko je snad jediná věc, která mi na Rolex hodinkách vadí. Přesto jsem zvolil Submariner, i když jej má, protože mě dostává právě ta zelená luneta. Je to sice netypické, ale na druhou stranu mi to nepřijde agresivní. To mi například přijde Submariner s modrým ciferníkem a dvoubarevným tahem (zlato-ocel). No fuj hnus... :thumbsdown_anim:

Navíc nosím spoustu neagresivně laděného oblečení (olivové barvy, světle hnědé a tak), takže zelená luneta k tomu bude ladit. No a k modrému oblečení se budou hodit Omega Seamaster Bondovky a ke zbytku černé Aqua Terra, takže si nemyslím, že by mě brzy zelené Rolex Submariner omrzely a že by měly nějak "vyčuhovat".

(Snad nebudu vypadat, jak někteří tmavší spoluobčané v "čím více pruhů, tím více Adidas" oblečení) :angel:

 

Čím víc zelená, tím víc Rolex :thumbsup_anim:

 

No, jestli jsou to ty, které myslím, že to jsou, tak jsem je viděl před pár dny ve Stockholmu a ta zelená luneta na mě z celé té vystavené Rolexí rodinky zapůsobila nejvíc. Mě se líbí moc a to zvětšovací sklíčko by mě štvalo na jakýchkoliv jiných hodinkách, jen ne na těchto, jelikož k dle mého názoru k Rolexkám prostě patří a hodí se k nim. Tak přeji pěkné pořízení (nenech se odradit - důvod proč nosit Rolexky se zelenou lunetou si dycky vymyslíš :thumbsup_anim: )

Edited by N4M
Posted
Jo, třeba takovej Audemars Piguet je obskurní až hanba... a nikdo ho nechce :rolleyes:

Nebo taky IWC, ty mám pocit taky nikdo nechce. :thumbsup_anim:

Posted

Jsou takové "divočejší", ale majitel psal, že střídá hodinky podle příležitosti a oblečení, takže si myslím, že nezbývá než gratulovat.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...