Přejít na obsah

Vintage Jump Hour Watch


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Kdysi dávno jsem na Chronomagu našel vlákno, které se věnovalo téhle disciplíně. Pak bohužel zmizely fotky a dnes nemůžu najít ani vlákno. Pamatuji, že tam byly prezentovány parádní kousky i v NOS stavu. Tak se neváhejte pochlubit.

 

Mám tady jedny Swiss made BASIS 17 Jewels. Uvnitř by měl tikat manuální Baumgartner 582. Hodinkám jsem nasadil docela padnoucí 18mm Sicura tah, který mi doma zůstal. Takový lepší Kovotex. :)

 

 

post-17158-0-52257700-1424015669_thumb.jpg

post-17158-0-48044300-1424015675_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tvoje nejpěknější hodinky a ty je nevezmeš na sraz....se poseru... :)

příště je pls vezmi

 

Laďa

 

Kdysi dávno jsem na Chronomagu našel vlákno, které se věnovalo téhle disciplíně. Pak bohužel zmizely fotky a dnes nemůžu najít ani vlákno. Pamatuji, že tam byly prezentovány parádní kousky i v NOS stavu. Tak se neváhejte pochlubit.

 

Mám tady jedny Swiss made BASIS 17 Jewels. Uvnitř by měl tikat manuální Baumgartner 582. Hodinkám jsem nasadil docela padnoucí 18mm Sicura tah, který mi doma zůstal. Takový lepší Kovotex. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou krásný!

Díky :)

 

Něco v quartzu.

Honzo, teda ty quartzky jsou opradu obskurní. To už patří do kategorie Hard coore :D

 

attachicon.gifDSC00166.JPGTak přidám něco do Dugeny

Fajne Miro.

 

tvoje nejpěknější hodinky a ty je nevezmeš na sraz....se poseru... :)

příště je pls vezmi

 

Laďa

Ty jo. Teprve dnes jsem je dal do pucu. Nějak nestíhám. Kolega mi před chvílí psal, že by to v životě na ruku nedal. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak příští sraz je vem, chtěl jsem je tak před 2-3 měsíci koupit, rád bych se jim podíval na cifr :)

až je budeš prodávat dej echo.....

 

Ty jo. Teprve dnes jsem je dal do pucu. Nějak nestíhám. Kolega mi před chvílí psal, že by to v životě na ruku nedal. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D To je zajímavý, že já mám ty fotky vždycky ze všech nejlepší :D

Zajímavé Šefíldky s koplikací datumu a vteřinovky.

 

tak příští sraz je vem, chtěl jsem je tak před 2-3 měsíci koupit, rád bych se jim podíval na cifr :)

až je budeš prodávat dej echo.....

Rozumím, provádím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tady nejsem ten pravý na rady, ale chce to foťák, dobré světlo, pevnou ruku nebo stativ :)

 

je škoda když máš tak pěkné kousky, fotit to pod digestoří :)

 

bylo to přímo pod zářivkou z digestoře :-)  Já mám ty fotky vždycky  děsný , poraďte mi  vaše fotofígle , prosím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych shrnul hlavní výhodu a nevýhodu jump hodinek z mého úhlu pohledu asi takhle:

- hlavní mínus: jsou to hlavně produkty "low end" produkce s obyčejnými strojky a většinou jen mosaznými pouzdry s povrchovkou jako je chrom.

- hlavní plus: snad žádné hodinky nebudí na ruce takovou pozornost, jako tyhle. Moje Omegy mi snad ještě nikdo ani nepochválil, ale na "digitál" Ruhly se už pár lidí ptalo, co že to mám na ruce a udiveně koukali, když jsem jim je předváděl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...