Přejít na obsah

F1...


midloch

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Formule umí létat taky, narozdíl od WRC nemusíš letět sám :-))

 

Vybral jsem obrázky, kde to snad všichni účastníci kolize přežili, aby se tady neobjevilo že F1 je nakonec ještě mnohem více nebezpečná než WRC

 

Nevýhodu F1 by jsem viděl tom, že můžeš skončit mimotrať vinou soupeře nebo soupeřů, za to ve WRC jede každý sám za sebe, to je pravda...

Aby auto pořádně lítalo, musí mít plochý spodek, F1 i WRC jsou na lítání špatná volba :)

post-616-1185291964.jpg

WRC je ale nejlepší na přistávání.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby auto pořádně lítalo, musí mít plochý spodek, F1 i WRC jsou na lítání špatná volba :)

post-616-1185291964.jpg

WRC je ale nejlepší na přistávání.

 

 

velkej rozdíl ale je, že ve WRC, ten let lze kontrolovat a dokonce vytěžit ve svůj prospěch (což je opět dalším sůkazem řidičské vyspělosti pilotů WRC oproti ostatním :thumbsup_anim: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Je to sic staré vlákno, ale nechápu jak může někdo bejt tak zaslepenej a srovnávat dvě rozdílné disciplíny jako jsou F1 a WRC a když mu někdo řekne dakar tak to se vůbec nepočítá a jé jednoduché :D člověk by neměl být zaslepen jen do své pravdy. Mám rád každý automobilový sport od F1 přes WRC až po kopce a určitě nebudu někomu tvrdit jak to a to je nej.Když už jsme u těch stromů tak lítat plackou s plastu do vrchů rychlostí 200 mezi stromy taky není úplně jednoduché :)

 

 

takže nejen WRC je náročné a nebezpečné

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na F1 jsem X x byl a můžu vřele doporučit, nevidíte sice tolik jako v telce, ale zážitek neskutečný....jen málo kde zažijete že se pod vámi třese země a rezonují vám v těle vnitřnosti :D nemluvě na prohlídku skvostů třeba v monacu kde bylo každé druhé auto ferrari a každé třetí aston :D čtvrté pak lambo či porsche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Uf, docela se začínám bát začínajícího vyšetřování... Jako by se najednou nebrala v potaz jezdecká chyba (kterých v rally napáchal hodně i mistr světa Raikkonen), ale mluví se především o "problémové" fabii, resp. mluví o ní závodník-krajan Kubici... O té fabii, o které ještě nedávno všichni básnili jak je to současné nejlepší auto v kategorii. No, snad to dopadne v tomhle ohledu spravedlivě a hlavně dobře zdravotně pro Kubicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amatérskej závod a poláci se diví, že tam nebylo vše na profi úrovni, co se bezpečnosti a zázemí týče.

Navíc jsem docela překvapen, že mohl vůbec jet. Jezdci F1 mají podobné aktivity většinou zakázané (třeba i motokárové závody).

Každá blbá baletka ví, že nesmí lyžovat, aby si nezlomila nohu, ale Kubica holt opatrnej nebyl.

Je to určitě tragédie, je mi ho líto, je to sympatickej kluk, ale ty kecy poláků o tom, jak je Fabia nebezpečná a že je Kubica fenomenální jezdec, kterej chybu určitě neudělal, jsou dost trapný. Na GP Montreal 2007 rozbil auto (BMW) na sračky a byl div, že to vůbec přežil, takže i "fenomenální" jezdci můžou udělat chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...