Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj

 

Možná mi někdo pomůže s tímto problémem. Mám F3 a Honor 8.  Problém, který bych chtěl vyřešit jsou notifikace hovorů a SMS. V aplikacích v mobilu mám povoleny jak hovory, tak SMS.

 

Vlezu do connectu v mobilu - inteligentní oznámení -  povolím jak příchozí hovory tak i SMS. Problémem je, že jakmile z nastavení "odejdu", oznámení o příchozím hovoru a SMS  nezůstanou označeny, deaktivují se a notifikace na hodinky nechodí.

 

Měl jste někdo stejný problém? Nevíte jak ho vyřešit? Díky za jakoukoliv radu.

 

viz. IMG_5244.JPG
 

Upraveno uživatelem tomy.22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

Možná mi někdo pomůže s tímto problémem. Mám F3 a Honor 8. Problém, který bych chtěl vyřešit jsou notifikace hovorů a SMS. V aplikacích v mobilu mám povoleny jak hovory, tak SMS.

 

Vlezu do connectu v mobilu - inteligentní oznámení - povolím jak příchozí hovory tak i SMS. Problémem je, že jakmile z nastavení "odejdu", oznámení o příchozím hovoru a SMS nezůstanou označeny, deaktivují se a notifikace na hodinky nechodí.

 

Měl jste někdo stejný problém? Nevíte jak ho vyřešit? Díky za jakoukoliv radu.

 

viz. IMG_5244.JPG

 

Tady o tom něco málo píšou. https://forums.garmin.com/archive/index.php/t-364302.html

 

Zkusil bych přeinstalovat Garmin Connect, znovu spárovat s F3.

Pokud by to nepomohlo, tak googlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky vám oboum za rady, ale bohužel nic. Vyzkoušel jsem vše co píšete a nic. / restart systémů, tovární nastavení, odinstalace, vše povoleno, vyjímky uděleny / I jsem koukal na google play kde píšou o tom, že tenhle problém způsobuje Android system Web View pokud není aktualizovaný a také to nepomohlo.

 

Zajímavé je, že notifikace pro FB, mesenger, e-mal fungují. Kdyby měl ještě někdo nějaký nápad budu za něj rád. Na google play vývojáři na dotazy moc nereagují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni se, zda mas nastaveni oznameni pro hovory a sms ve stavovem radku. Nastaveni-Oznamovaci panel a stavivy radek. Pokud ti ostatni funguje, tak by to mohlo byt tim, ze se ikonka nezobrazi a pak tedy nema connect na co reagovat.

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli je nějaký funkční rozdíl mezi hrudním pásem HRM-RUN http://www.sportovni-market.cz/garmin-snimac-tepove-frekvence-hrm-run?gclid=COOlldvotNECFWUz0wod8kYDyA

a novějším HRM-RUN2 http://www.garmin.cz/produkty/outdoor/prislusenstvi-pro-outdoor/bezdratova-cidla/premiovy-snimac-tepove-frekvence-hrm-run2-pro-forerunner-620-920.html

 

Nikde jsem přímé srovnání nenašel, ale zdá se mi, že to umí to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni se, zda mas nastaveni oznameni pro hovory a sms ve stavovem radku. Nastaveni-Oznamovaci panel a stavivy radek. Pokud ti ostatni funguje, tak by to mohlo byt tim, ze se ikonka nezobrazi a pak tedy nema connect na co reagovat.

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

 

 

Díky moc za radu, ale také to nepomohlo. Hned jako budu mít čas, zajedu do Garmina a snad poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli je nějaký funkční rozdíl mezi hrudním pásem HRM-RUN http://www.sportovni-market.cz/garmin-snimac-tepove-frekvence-hrm-run?gclid=COOlldvotNECFWUz0wod8kYDyA

a novějším HRM-RUN2 http://www.garmin.cz/produkty/outdoor/prislusenstvi-pro-outdoor/bezdratova-cidla/premiovy-snimac-tepove-frekvence-hrm-run2-pro-forerunner-620-920.html

 

Nikde jsem přímé srovnání nenašel, ale zdá se mi, že to umí to samé.

Co se tyka funkci, tak RUN2 umi merit i pohyb trupu v horizontalni rovine (RUN meri pouze vertikalni oscilaci). O jine funkci navic nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi, oznamuji timto, ze od Stedreho dne jsem novym majitelem F3, tak se hlasim do klubu, a nevylucuji, ze se obcas na Vas s duverou a prosbou o pomoc obratim.

Zatim to ale vypada, ze to slape.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Gratuluji a přeji ať šlapou bez chybiček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka funkci, tak RUN2 umi merit i pohyb trupu v horizontalni rovine (RUN meri pouze vertikalni oscilaci). O jine funkci navic nevim.

 

 

Díky. Toho jsem si nevšiml.

 

Hi, oznamuji timto, ze od Stedreho dne jsem novym majitelem F3, tak se hlasim do klubu, a nevylucuji, ze se obcas na Vas s duverou a prosbou o pomoc obratim.

Zatim to ale vypada, ze to slape.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Vítej do klubu a přeju mnoho tisíc odsportovaných kilometrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel ani po návštěvě autorizované prodejny Garmin se můj problém s notifikacemi na F3 nepodařilo vyřešit. Taktéž v servisu kde servisují i Honor 8 si nevědí rady.  :-( Hodinky prostě nechtějí ukazovat notifikace hovorů a SMS. Ostatní notifikace jdou. Telefon i hodinky několikrát do továrního nastavení, nová instalace connectu, všechna práva povolena, vyzkoušeno vše co tady ostatní radí... nic nepomohlo.

 

Prostě jakmile chci zapnout notifikace pro hovor a SMS, tak se sami tyto funkce i při pouhém posunu okna nastavení, deaktivují. Na Google play u aplikace Garmin Connect? Mobile jsem našel více lidí, kteří mají tento problém, ale odpověď od vývojářů žádná. Nenapadá vás někoho ještě nějaká možnost jak dojít k nápravě tohoto problému? Díky za jakoukoliv radu.

 

Takto to vypadá v reálu:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už snad měsíc řeším to, že mi hodinky oznámí notifikaci, a když ji odmáčknu, nebo přečtu na telefonu, stále mi na hodinkách zůstane. Takže za den se tam střádají notifikace a vymažou se až ... (na to jsem ještě nepřišel). Jde jen o SMsky, ostatní jde normálně. Vůbec nevím, co s tím.

Prosím nenapdane vás rada?

 

tomy.22: tvůj problém je vážně zajímavý :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KarelDo: Když restartuji, tak také, ale někdy zmizí i bez restartu. Ale na to jsem ještě nepřišel... Nejsem si jist, že by to dělala aplikace Connect, protože hodinky mi při příchodu zprávy "zazvoní" dvakrát. Jednou to je ta správná notifikace, která mi nabízí Dismis, a druhá jen Read, zkus si toho všimnout.

 

Mám starý android na Evolveo Q8 a to 4.4.4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...