Přejít na obsah

Damasko tah


lolohh

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...kua, Lidové milice mají manévry a ještě k tomu pracovní sobotu, to jim nezávidím.

 

v kolebce islamu dneska zacal pracovni tyden, takze mistnim jihadistum to urcite nevadi. jak je videt, jsou v plne sile...

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no já nevím. Jednak mám pocit, že blbě vidíš na písmenka i obrázky a jednak ses tady vnutil ty sám se svým vtipem i názorem. Nečekej tak, že se někdo bude klanět tvým "trefným" úvahám.

 

necekam, ale spetku nadhledu by neskodilo? nikdo vam nebere, ze ten tah je kvalitne vyrobeny, ale... no radsi nic, jdu hazet hrach na zed...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. Ten tah neni vůbec blbej a k tem hodinkam sedí. Ale to, ze uz je tady předem pokládán za neznicitelnej a nejlepsi a ostatní tahy (Rolex, Sinn) jsou na h...o, to je trochu dojemný :-)

Taky tu nebudu rušit mši :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Ja si muzu psát co chci, nejsem zaslepenej demagog do tahu s dirama a torxama :-)

Ale tak si je pis. Tah se mi libi. Libi se mi kombinace materialu, libi se mi torxy, odlisuje se, jo je vazne super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. Ten tah neni vůbec blbej a k tem hodinkam sedí. Ale to, ze uz je tady předem pokládán za neznicitelnej a nejlepsi a ostatní tahy (Rolex, Sinn) jsou na h...o, to je trochu dojemný :-)

Taky tu nebudu rušit mši :-)

 

dovolujem si reagovat iba na to co som dal boldom, ono ano, je najlepsi a o triedu, mozno dve inde, o tom zadna. Jednoducho 60 HRC ocel a titanove spokovacie dielky ho posuvaju niekde inde. Neda sa to porovnat s 316L alebo 904L, alebo titanom. Toto je neoddiskutovatelny fakt. Ci niekomu sedi dizajnovo, to je uz ina vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no neškodilo, zkus to, nemusíš pak házet hrách někam. Zkrátka ještě jednou si přečti vše, co tady padlo a pak zkus s nadhledem říci sám sobě, co dobrého tvé komenty přinesly a to jak z pohledu odborného, tak i kritického s argumenty zkušeného harcovníka chronomagu. 

Já tvůj příspěvek Sinn tahu vnímám s nadhledem, je úplně mimo. Materiál jiný, články jiné, šrouby jiné. Podíve jse, jak vypadá Sinn náramek po pár letech používání (já viděl na UX). Je podřený tak, že nejde rozleštit. Vrchní vrsta je pryč...jak ji tam dáš zpět?

 

uvidime, jak bude vypadat ten tah od damasko po par letech use & abuse, ok?  :cheers:

 

vcera jsem ho mel na ruce a jak jsem rekl, zpracovani je ok, ale ma pro me 3 zasadni vady - nezuzuje se a taky diky tomu je tezky a ty 'pul dilky', co delaji 'diru' jsou naprd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je fakt, ze Damasko ma dizajn hodiniek a tahu svojsky, nie kazdemu sadne, ale pouzitie 60 HRC ocele kde je narast tvrdosti oproti beznej oceli takmer ako medzi mineralnym a zafirovym sklom. V tomto urobilo Damasko dieru do (hodinkoveho) sveta, stalo sa priekopnikom. Sice tvrdsie puzdra uz tu boli, keramika panerai, alebo rozne diamantove povrchovky (rado) a DLC apod, ale tuto ide stale o ocel, huzevnatu a pevnu ocel tvrdu skrz naskrz.

 

Mozno o par rokov to uz bude beznejsie aj medzi inymi znackami.

 

Mne dizajn Damasko nesadol hned na prvy krat (lebo som nevidel DA44 ktory mi sadol ozaj na prvy krat) ale kedze nemam rad Gshock a zaroven potrebujem nieco ako Gshock, siahol som po Damasku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvidime, jak bude vypadat ten tah od damasko po par letech use & abuse, ok?  :cheers:

 

vcera jsem ho mel na ruce a jak jsem rekl, zpracovani je ok, ale ma pro me 3 zasadni vady - nezuzuje se a taky diky tomu je tezky a ty 'pul dilky', co delaji 'diru' jsou naprd...

 

Ono to bude podobne ako pri Damasko hodinkach, tie co sa predavaju po X rokoch su stale takmer ako nove, ale jasne, sem tam nejaky tukanec, ale 10x menej ako pri inych, takmer to ani nestoji za zmienku. Rovnako to bude u tahu, kedze je to to iste ako telo hodiniek.

 

Ale ten dizajn, ze sa nezuzuje, absencia spony a klasickej mikroregulacie atd, to jasne ze nesedi kazdemu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

No a takhle mužem debatovat normálně, bez milic a urážek :-)

Pekny víkend!

Ale vzdyt jo, Franto, o tom, ze se tah nezuzuje, ze mel problemy s vypadnutou keramickou kulickou, byt u jednoho kusu, ze pri zacatku vyroby byla keramicka kulicka jenom jedna a nestacilo to, ze nam delaji starosti otlaky od koncovych dilku a jine problemy, o tom jsme taky psali. Nikdo nic neskryval, nikdo nerikal, ze je neco nejlepsi a nerika ani ted. V tomhle vlakne jsme pochvalili Lolohhovi naramek, vypichli to, co se nam libi a hotove. Neblbnete a nechodte hned s tim ze " damasko nejlepsi" atd. Vzdyt je to na nic. Pekny vikend preji vsem.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak na to koukám a nechápu. Základ tahu je ok, líbí se mně, sedí charakterem k hodinkam. To, že se technicky orientovaná firma jako damasko vy.sere na alespoň částečnou regulaci v terénu na ruce a dá tam nějaké zkrácené dílky, považuji za pru.ser. Navíc to vypadá blbě, byť je to vespod. U tahu v této ceně tuhle srandu vyžaduju, alespoň ve formě jednoho kroku jako mám na GMTIIc ve sponě. Lehce to pokryje napuchlou ruku během dne, takže jsou pořád pohodlné. Myslím, že tohle vesmírné řešení damasko kazí dojem a pro mě důvod nemít jejich tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Gasi rozumim, ze se ti absence mikroregulace na spone nelibi, u me je to stejne tak. Jak uz se tu psalo, na tento typ spony toho asi moc nevymyslis. Ale nechapu neustale narky na cenu. Ten tah je za smesnou cenu ve srovnani s kunkurenci, ktera je dvounasobne drazi (a vic) a pritom by mikroregulaci v nekterych pripadech jejich spona snesla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...