Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Ty neznámé jsou CGW-501 a stejně jako ty CGW-500 (druhá ocelová verze) mají šroubovací víčko, takže super! Hodně neznámé jsou tuty, pokud mám dobrý záznam, tak CGW-91 a navíc modulové číslo je jiné, tak budou v něčem jiné. Navíc, přestože jsou asi také kovové, tak myslím nemají šroubovací víčko.

 

 

post-97-1250746346.jpg

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že od té doby uplynulo necelých 20 let, tak mi přijde zhodnocení docela velké. V plastové verzi CGW-50 se prodávaly nové za 99 DM a dnes nepamatuji, že by i hodně jeté šly pod 100 doláčů, v pěkném stavu potom mnohem dráž.

post-97-1250748140.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty neznámé jsou CGW-501 a stejně jako ty CGW-500 (druhá ocelová verze) mají šroubovací víčko, takže super! Hodně neznámé jsou tuty, pokud mám dobrý záznam, tak CGW-91 a navíc modulové číslo je jiné, tak budou v něčem jiné. Navíc, přestože jsou asi také kovové, tak myslím nemají šroubovací víčko.

Moc pěkné !!!

 

 

Nevidím jiný rozdíl než vodotěsnost. Na CGW-501 100M a na CGW-91 50M.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že od té doby uplynulo necelých 20 let, tak mi přijde zhodnocení docela velké. V plastové verzi CGW-50 se prodávaly nové za 99 DM a dnes nepamatuji, že by i hodně jeté šly pod 100 doláčů, v pěkném stavu potom mnohem dráž.

 

 

ty celokovové jo....plasťáky(v mint stavu) jsem viděl několikrát končit okolo 50-ti dolarů(mluvím o ebay.com).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bohužel ne, asi blbě hledám....Tak to mi řekni, až zase budou takhle končit. Pamatuju jednou z Turecka úplně náhodou skončily na 30 USD a já do toho nešel, bo jsem vůbec nečekal, že by to mohlo takhle dopadnout.

 

 

ty celokovové jo....plasťáky(v mint stavu) jsem viděl několikrát končit okolo 50-ti dolarů(mluvím o ebay.com).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, nejstarší typy LCD Seiko měly nařizování pomocí korunky, přičemž to fungovalo opravdu jako u natahovacích analogů. Když se točilo trochu rychleji, tak čísla běžela jak splašená :taz: Před časem to bylo zase na několika typech Timex a v reklamním letáku k nim to vydávali za revoluční novinku. Dobrý marketingový tlachy.

 

 

Nasel jsem tyhle digitalni Seiko 0139-5000 , pro me velka zajimavost - maji korunku
Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jsem si vzpomněl na jednu verzi. Je to DW-3400 a jsou úplně stejné jako CGW-500, akorát mají prohozené nápisy mezi sklíčkem a "zlatými" destičkami na plášti.

 

Ty neznámé jsou CGW-501 a stejně jako ty CGW-500 (druhá ocelová verze) mají šroubovací víčko, takže super! Hodně neznámé jsou tuty, pokud mám dobrý záznam, tak CGW-91 a navíc modulové číslo je jiné, tak budou v něčem jiné. Navíc, přestože jsou asi také kovové, tak myslím nemají šroubovací víčko.

post-97-1251359176.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...