Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Na začátku byly kromě vyvolávačky 99,99 USD ještě za 149,99 USD "kup teď", ale prvním příhozem to zmizelo. Nevím, nevím, jestli do toho jít, ser.. mě, že nemají šroubovací víčko, oproti většině jiných podobných typů. Ale jsou jinak fantastický. Kdyby tady do toho někdo chtěl jít, tak řekněte, ať si kdyžtak zbytečně nevyšroubujeme cenu.

 

 

NOS GMW61

 

na ebay. Nemám dost financí, ale kdo koupí neprohloupí. Najde se tu někdo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DW 310 module 690 konec osmdesátek. Funkce stejný jako na modulu 901. Multi alarm, druhej čas,odpočítávání, stopky, světlo. A zajímavost: vodotěsnost 300 M víc než mají Géčka.( no vlasně v tom není rozdíl )

 

edit: další obrázky

 

post-673-1251565030.jpg

post-673-1251565666.jpg

post-673-1251565675.jpg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci zakládat nové vlákno, kvůli mému dotazu, ale kdysi jako kluk (no není to zas tak dávno) jsem nosil černé digitálky, pravděpodobně od Vietnamce, ale rád bych teď věděl, co to bylo zač, hodinky samozřejmě už nemám. Trošku to popíšu, černé digitálky se základními funkcemi, nahoře byly vyobrazeny tři sporty, které s nimi, pravdepodobně, lze praktikovat, tuším, že tam byl plavec, pak jezdec na koni a to třetí si nepamatuji, dělaly se tuším dvě velikosti, protože starší bratranec měl větší než já, jinak úplně stejné. Byly celoplastové, údajně vodotěsné, po kontaktu s vodou se jim zamlžilo sklíčko :-)

Ví někdo, popř. obrázek?

 

předem ď

Upraveno uživatelem tarmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně je mám před očima. Jen pro doplnění - jaké měly funkce? Tuším jen hodiny a minuty (ve 12ti hodinovém režimu), po stisknutí pravého horního tlačítak datum (které se po dvou vteřinách vrátilo zpět na čas) a když se to tlačítko stisklo 2x za sebou, tak tam byly vteřiny ne? To byly takové ty vietnamské no name hodinky.

 

Moooc pěkný. Mám podobné s modulem 549 (tam je i ta funkce REM). Až budu mít chvilku, postnu je sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký moc, funkce budou podobný. Snad jen chybí REM. Ale zase jsou kovový a se šroubovacím dýnkem. Já bych je bral hned...

 

 

Moooc pěkný. Mám podobné s modulem 549 (tam je i ta funkce REM). Až budu mít chvilku, postnu je sem.

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je moc, takhle draho prodat některé z řady DW-1000 až DW-1500, i když jsou hodně vzácné, jsem viděl asi jen jednou. Ale jako jedny z označovaných jako "Předgshockovské" to jsou. A tudíž mnohem dražší dnes, než stály nové. Já mám jen tuty DW-1000, modul 280 z roku 1982.

 

 

Ale tohle je bomba.....

 

Casio DW 1400 v NOS stavu.......ale za 450 doláčů

 

E-BAY

post-97-1251883792.jpg

post-97-1251883857.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...