Jump to content

LCD digitálky 70. a 80. let

Recommended Posts

Trocha odbocim od “Obcanov” . Ked som prehladaval sufliky a krabice od topanok s napismi neopravene  a hladal nejake multialarm, tak som vytiahol tieto moje oblubene z HK produkcie  a po chvilke hrania takto krasne nabehli. 

C0ED1065-FA96-4686-B260-F07D9039E5ED.jpeg

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravím všetkých!   na vaše vlákno som narazil pri prehľadávaní internetu a hľadaní starých klasických digitálnych hodiniek Tristar (so 7 melódiami), ktoré som mal ako tínager v 80-tych rokoch a ktoré

A tady už je konečný výsledek, mám z nich vážně radost kdyby měl někdo tip kde koupit/objednat těsnění pod dýnko(šroubovací) ať písne

No vida, vida, uz se to tu schazi, parada.

před 8 hodinami, Kristian.nov napsal:

Můžu přispět s "trojkami" 😉

Fotky jsem úděl jen narychlo...

Jo, to je pro prehled jake modely delali naprosto dostacujici(az moc). Vono ty novejsi mobily uz fakt umi, a podeziram, ze par lidi odsud si stejne jako ja v posledni dobe poridilo neco novejsiho. A ani down. fora to v kategorii techto "momentek" uz nesrazi kvalitativne dolu.

před 6 hodinami, Hantronix napsal:

... Po timeru je zase čas.
Na ten repeater jsem taky nepřišel. Ale bylo by to logický. Po doběhnutí timeru zůstane na nule a pro opakovaný spuštění je potřeba ho znovu nastavit. Takže opakovaný timer by se určitě hodil.
Možná to mají jen některé modely. Ale které, že?

Diky za info.
By mne i zajimalo zda se da u techto take dle sn urcit rok. Pokud ano tak ty prvni? multialarmy jeste bez ikon jen indikace carkou maj na zacatku 9.
Oboje multialarm maj 8, a multialarm II maj 9. A ted u vas vidim, ze III maj 0. Je jasne, ze pokud nevim jak dlohoho se jednotlive modely delaly tak se neda podle par kusu usuzovat jestli to uvadeli nejak chaoticky nebo meli system. To by se musely asi projit katalogy...

před 50 minutami, Gombo napsal:

@akai tie co som daval rano su modre ( prva foto ) a nasiel som este jedny rovnake, ale cierne. Tie este len cakaju na ozivenie.

Vyborne. Dal jsi i presne oznaceni oznaceni modulu.
Sem jsi prave myslel jestli to meli jednoduche a jen zvysovali cislo v urcite pozici pro novejsi verzi a zde uz ujeli s cislem i na jine pozici.
A co jsem tak vysledoval u nekolika kousku co mam tak tak u Vega je cislo modulu shodne jen konci cislici 8.
(-apropo.. Pokud ty trojky navratis do zivota, a jo, ty jo , nechtel bys jedny vymenit za nektere co mam ja 2x ?)

Zde i pekne videt provazani Citizen/Adec/Vega... (jedny dost velka koroze, druhe jdou nekde do zkratu -pri mereni velky odber..)

1402022214_adecvega.jpg.7c98b9d610cec1383b83ed280d1465ea.jpg

před 2 hodinami, Gombo napsal:

Trocha odbocim od “Obcanov” . Ked som prehladaval sufliky a krabice od topanok s napismi neopravene  a hladal nejake multialarm, tak som vytiahol tieto moje oblubene z HK produkcie  a po chvilke hrania takto krasne nabehli. 

C0ED1065-FA96-4686-B260-F07D9039E5ED.jpeg

Jé, tyhle jsem kdysi měl. Krása. Kdyby byly někdy na prodej, měl bych asi zájem. 

Preberali sme tu “prezlecenych obcanov” , tak pridam aj ja jeden kus.

FAF59BBE-C7DA-4297-A315-6B45607FFD51.jpeg

před 1 hodinou, Kristian.nov napsal:

Nový přírůstek Seiko a159-4000

Paráda! Po něčem takovém už dlouho koukám. 

před 49 minutami, siwi napsal:

Paráda! Po něčem takovém už dlouho koukám. 

I na Bazoši se dají občas najít, jak je vidět, slušný kousky a hlavně za pár stovek 😉

před 16 minutami, Kristian.nov napsal:

I na Bazoši se dají občas najít, jak je vidět, slušný kousky a hlavně za pár stovek 😉

Bazoš je mi nesympatickej, ale asi tam budu muset občas nahlídnout. 

• 2 weeks later...

Dlouho sem váhal, ale pak sem nakonec skončil i do kalkulaček 😊

A protože miluju na těch starých digi, když hrajou co nejlépe a nahlas, tak padla volba na Casio CA 951 

FA2DAB23-0EB8-4195-9307-7A8134FFC0AD.jpeg

Jo, ty se mi líbí.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Chlapci neviete mi poradit ako prepnut rezim 12/24 na tomto kusku? Je to ten modul Hitachi.

3981FFB6-2061-407E-84C2-888763AF8B41.jpeg

Mam pocit, jestli si dobře pamatuji, když jsem ještě pár funkčních měl, tak měly buď jen 12 nebo jen 24 hod. systém. Není to stopro a nemám možnost to vyzkoušet.

Ked uz mam tu “Sovietsku snuru” a teraz menim v digi baterky, tak vam ukazem dalsi produkt RVHP zo Svietskeho zvazu, pre Kubanskych sudruhov.

B559F008-1D33-4C37-810E-F2E47AB46470.jpeg