Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 minutami, paya01 napsal:

FXD!

Jop, FXD by byla hodně dobrá volba. Sedí mi velikost 42mm. Na druhou stranu mám hroznou slabost pro “Pepsi”. Jednou bych chtěl dojít až k plnotučnému bratrovi. Takže nové Black Bay GMT v bílém by možná byly ještě o chlup lepší. Ale všechno pěkně krůček po krůčku. Pepsinky se u mě sotva ohřály. Ještě k nim mám další dva řemeny - origo tah a Nato strap, takže ještě je musím v létě proměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, paya01 napsal:

Black Bay GMT v bílé je taky super volba 🙂20240605_125012.thumb.jpg.199d077475c880573a68a65ba216d9e3.jpg

Ani mi to neukazuj…od rána tady mám otevřené okno na Tudor webu a přehazuji si tahy a barvy…jsou nádherný! Zvlášť na tom jubilee tahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou ok. Já mám ruku 18,5. Ale jde taky o tvar nozek, délku, vysku pouzdra atd. Normálně Bondovky 42 jsou mi taky ok, pohodlné, nemam s nima problém, ale Monaca - 39 se mi zdají velké.. 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som 3x čierne. Sú to skvelé hodinky ale…mám tiež ruku 18,5 a 3x som sa vždy presviedčal že sú mi OK a je to len o zvyku😀, ale zakaždým som dospel k názoru že sú mi predsa len malé, tak išli ďalej🙁je to individuálne, nevyskúšaš, nevieš😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 7. 2024 v 6:47, raduzn1 napsal:

Krásné a ať ti dělají radost. 

Zkoušel jsi i druhý tah nebo jasná volba pro tento?

Díky , druhý tah jsem zkoušel taky, ale pro mě byl tenhle jasná volba. Jednak se mi osobně tenhle líbí víc a za druhé mi ten "jibilee" přijde víc elegantní, kdežto "oyster" takovej víc do sportovna, což mi sedí víc. Ale samozřejmě je to subjektivní věc, krásný jsou oba dva ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...