Přejít na obsah

GMT alebo submariner? :)


Janikkk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Řešil jsem stejný dilema před čtyřmi lety, vybral GMT ceramic a dodnes jsem spokojen. GMT mají jinej tvar dýnka než suby, sedí mi na ruce líp, tolik neodstávají, navíc spona u keramickejch subů má sice skvělou mikroregulaci, ale je taky výrazně delší, takže opět trochu míň pohodlný pro mojí menší ruku.

 

No a kdybys chtěl plecháče, pepsi nebo coke jsou jasná volba. Oproti keramice mají jednu výhodu. Luneta cvaká po půlminutách, takže se dá použít na měření kratších časovejch úseků, stejně jako na subech. Na keramickejch gmt luneta kliká po hodinách, což je vzhledem k funkci gmt logický, ale jak dlouho vařit vajíčka si nestopneš;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem stejný dilema před čtyřmi lety, vybral GMT ceramic a dodnes jsem spokojen. GMT mají jinej tvar dýnka než suby, sedí mi na ruce líp, tolik neodstávají, navíc spona u keramickejch subů má sice skvělou mikroregulaci, ale je taky výrazně delší, takže opět trochu míň pohodlný pro mojí menší ruku.

 

No a kdybys chtěl plecháče, pepsi nebo coke jsou jasná volba. Oproti keramice mají jednu výhodu. Luneta cvaká po půlminutách, takže se dá použít na měření kratších časovejch úseků, stejně jako na subech. Na keramickejch gmt luneta kliká po hodinách, což je vzhledem k funkci gmt logický, ale jak dlouho vařit vajíčka si nestopneš;-).

 

ahoj, super nieco take som potreboval citat :) akurat som domotany este viacej :D

ale asi skusim obe na ruke a rozhodnem sa pocitovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nevedel. Fakt? To se mi moc libi. Paradni na mereni piv na chronosrazech. Takze jednoznacne GMT. :-)

Jo jo, na počítání piv ideální, po desátym se to odečítá líp než klasická divers luneta. Tedy pokud ti stačí "sčítač" na 24 ks:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...