Přejít na obsah

GMT alebo submariner? :)


Janikkk

Doporučené příspěvky

ahoj, super nieco take som potreboval citat :) akurat som domotany este viacej :D

ale asi skusim obe na ruke a rozhodnem sa pocitovo

Přesně tak, nečti tolik;-), běž do krámu, vyzkoušej a uvidíš. Já toho přečetl tunu a pořád nevěděl, no a pak si je nechal položit vedle sebe, vyzkoušel a za 10 min bylo jasno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdyz suby tak plechace 16610 - uz ale nesezenes :-) krom "vozuzlanejch bonbonu"....keramicky Suby jsem nebyl schopen i pres opevovanou mikroregulaci vysponovat na ruce, aby byly prijemne. Na druhou stranu keramicke GMT sedi ma ruce jako ulite - pocitove.

Ale neres dokud nemas vse na ruce vyzkousene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vono je uplne jedno co koupíš, protože jak koupíš rolex, tak je budes furt kupovat, prodávat a tak pořad dokola... Budes zkoušet různý roky, keramiku/plech... Date/nodate.... Ale jako do prvních bych sel do keramickejch subu, uz kvůli úžasné sponě...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám keramické GMT a jak už bylo několikkrát řečeno, sedí naprosto perfektně, čímž pádem máš pohodlí, jaké s jinými kousky nezažiješ. Alespoň já mám takovou zkušenost s obvodem zápěstí 18,5 cm. Suby hodnotit nemůžu. Měl jsem je párkrát na ruce, ale po několika minutách tu pravou zkušenost nezískáš. Vizuálně taky krása. Mně jsou ale bližší GMT, takže radím GMT :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vono je uplne jedno co koupíš, protože jak koupíš rolex, tak je budes furt kupovat, prodávat a tak pořad dokola... Budes zkoušet různý roky, keramiku/plech... Date/nodate.... Ale jako do prvních bych sel do keramickejch subu, uz kvůli úžasné sponě...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Toho sa prave u rolexu bojim ze neskoncim len pri suboxh/gmt :) este pred pol eokom to bolo u mna ze rolex nikdy v zivote

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vono je uplne jedno co koupíš, protože jak koupíš rolex, tak je budes furt kupovat, prodávat a tak pořad dokola... Budes zkoušet různý roky, keramiku/plech... Date/nodate.... Ale jako do prvních bych sel do keramickejch subu, uz kvůli úžasné sponě...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Timhle me nestras,chystam se koncem roku do toho prastit,ale chci jedny definitivni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz keramiky tak bych sel do GMT-hodinky na cestovani, vodu taky v pohode zvladnou, spona je pohodlnejsi nez na Subech a dostatecne regulovatelna, pouzdro mi taky vic sedlo. V plechacich bych zase volil Suby, konkretne 16800 z roku 83, takovej muj sen, ty pokud nekdy sezenu tak tady koncim

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...