Přejít na obsah

CASIO Mudmaster GWG 1000 1A3JF


pavel.ircan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale jo, díky hmotnosti jsou pocitově na ruce příjemné. A na sport si je pro někoho představit jakž takž umím. Mám i hodinky 45mm a ty už mi velikostí přijdou maximální na normální běžné nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sou obrovský, ty Renče beru občas pod úřednickou košili a ještě tam vlezou, cokoliv co je nad je pro klasickou praktičnost nepoužitelný. Jasně, někdo má rád jiný velikosti, ale to nejde IMHO normálně nosit, teda jede, ale prostě překážej, na sport OK a nebo do toho požáru jak byly vyrobený ve spolupráci s nějakejma hasičema z USA jak je vysaděj padákem a voni tam někde kácej nebo co... tak to buhežel taky nejsem :) . Jednou jsem někde kalil a hubenej pingl měl nějaký fashion hodinky, tipuju tak 60mm :) , vypadal s nima tak blbě, až jsem se neudržel a řekl jsem mu, ať ty hodinky řadči vrátí do kuchyně na zeď :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pro hasiče dobrý, na sport taky, ale sou i lidi, co je prostě nosí normálně ke všemu, což už je trochu moc mít stále na ruce takovej nádor :lol2: . Záleží samozřejmě co člověk dělá, do kanceláře bych si je nevzal.

Upraveno uživatelem Randy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Měl jsem dnes možnost vyzkoušet si Mudmastery a jak již bylo řečeno, opravdu jsou velké. Mám zápěstí cca 17,5 cm a nedalo by se to. Jinak lumi mi nepřišla nijak závratná. Kompas dost nepřesný, při otáčení hodinkami mířil +-30°. Byly se žlutým páskem a již byl hodně špinavý, nešlo to ničím dolů (ani ředidlem...). Na normální nošení to není, na hory a sport ano. Jsou fakt lehké, po chvíli jsem je na ruce vůbec nevnímal (dokud jsem se na tu ruku nepodíval :) ).

Taky musím nesouhlasit ?? mám zápěstí jako ty a naprosto sedí ani o nich nevím. Kompas i mě šlape přesně stačí nastaví správnou deklinaci.

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsou to hodinky ideálně na léto, do hor, do přírody. A nebo do války, nějaký střední východ třeba. Na to, jak jsou velké, jsou opravdu super pohodlné. Mají dobře vyřešený pásek, navazuje na tělo hodinek zaobleně. Takže sedí i na menší ruku. Ale lepší je mít větší. 17,5 je v pohodě. Lumi se mi zdá ale dost dobrá, hlavně v létě ze sluníčka. A jako záloha super osvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...