Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 GMT


Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

myslím, že jsem je našel (ty definitivní, teda už jsem si to říkal několikrát :-), tak uvidíme jak dlouho to vydrží)

 

Celkem tě chápu, u mě to tak nejspíš taky bude, nebo budou alespoň jedny z definitivních. Měli to už sice nahnuté, ale přes to jsem se řekl bych úspěšně přenesl a drží mě jak klíště.

 

A abych jen nepsal, tak tady nějaké další foto i ode mě...

 

post-25778-0-34458400-1461149401_thumb.jpg

 

post-25778-0-01592500-1461149401_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ti a teď přijde pobavení, protože fotím dnes již poměrně stařičkým Iphonem 5S :), skrze aplikaci Camera+, je sice placená, ale funguje výborně. Umí fotit i do více formátů, takže krom JPG je možnost i TIFFu, se kterým už se dá alespoň něco dělat a co hlavně oceňuji, že fotí pouhým nakliknutím a čeká, až bude focený objekt skutečně zaostřený a až v tu chvíli opravdu vyfotí. No a následně ještě upravuji a to dost (stíny, světla, kontrast, barvy, retuše, prostě všechno co pomůže :)), na telefonu v aplikacích Snapseed a PicsArt a na PC v Photoshopu, ten je nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Nokie by neměli fotit nijak špatně co tak slyším od lidí, kteří je mají, ale nějaké dodatečné úpravy to chce vždy. Přece jen jsou to pořád jen telefony, takže já se právě úpravami snažím dohnat to, co foťák v telefonu nedokáže. Prostě z toho mála dostat co nejvíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsou na pořadí ty Nata z timefactors, už jsem je chtěl objednat, ale mají do 24. dovolenou, takže až v pondělí. Sakra člověk se tak rozjede a oni ho takle utnou :) Ještě řeším Shark mesh, takže toho teď bude dost a uvidím, jak to bude pokračovat, nějak jsem se rozjel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolko si ich objednal?:-))) to je len a len dobre, treba si predsa dopriat no nie?:-)

 

Tři a ještě něco beru pro kamaráda, takže toho bude dost :)

 

Na timefactors se da stejne objednavat tusim jen v pondeli a utery

 

Heh zvláštní to shop, ale co, tak doufám, že v to pondělí to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada potom nahod a sprav nejake fotecky chcem kuknut ako vyzera ten de lux na normal fotkach a potom si ho asi tiez objednam:-)

 

Určitě sem něco hodím, až přijdou, sám jsem na něj zvědavý.

 

Bells, ďakujem za pochvalu.

Ja by som najradšej išiel do ťahu, ale nikde na nete som ho nenašiel. :guiltysmiley:

 

Taky mám ten tah v merku a sám jsem hledal všude možně, ale jediný způsob, jak se k němu dostat je asi pouze objednávka přes Koscom a za slušnou pálku. No uvidím, teď se uchlácholím shark meshem a nato strapy, tak mě to třeba zase na chvilku přejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...