Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Podsvietenie displayov nie je ziadne, len lumi na rucickach a indexoch. Pri tych starsich je uz lumi v prdeli...nesvieti vobec, tie nove su "reflektor"...pekne az do rana. Kedze potapam iba obcas aj to len cez leto, tak mi to podsvietenie ani nechyba. Ked som v mladosti viac, tak som ich pouzival iba ako zalozny kompjuter zaveseny na žakete. Aho hlavny som pouzival Uatec Aladin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi do vody nejlépe Aladin..nebo neco od Suunto.Jinak kdybych si mohl ted vybrat,tak prave dobré asi budou tyto Stuckx.Protoze mají brutální lumi.Jinak nejvíce jsem namáčel Citizen JP2000.A to jak do bazénu tak i do moře na dovolené.Jsou super.Nejsem profík jen rekreant ale neopren samozrejmně mám a na ten se mi dává dobře Nato,Zulu,guma.Většinou nikdy neberu hodinky na tahu,klouže to není to ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak Altichron v tomto prevedeni je velka parada.....gratulacia. Daj nejake info o kupe, pocity atd....

Však to znáš- něco tady uvidíš, zalíbí se ti to, pak se dva tejdny odhodláváš ke koupi, která je stejně už nevyhnutelná, a nakonec je máš na ruce...jsou to prakticky funglovky z Thajska...za ten den co je mám mi přijdou opravdu fajn- velikost člověk ani nevnímá, skvěle sedí na ruce, titan na gumě není vůbec cítit, silikon sice chytá bordel ale je  megapohodlnej...snad vydrží do léta, k triku jak dělaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano s tym suhlasim, po 5 hodinach v tme je to necitatelny bordel :) proste tam chyba kontrast tmaveho cifernika a svietiacich indexov, ale mne osobne to nevadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyhle full lume Promastery si brousím zuby už delší dobu a zrovna se tak nějak rozhoupávám je objednat a pořád nevím teda...stojí za to nebo ne? Hodinky s full lumi jsem vždy chtěl vyzkoušet, líbí se mi na fotkách i když teda zrovna nesvítí (ta světle žlutá barva mi přijde zajímavá)... potápky mám rád, prachů moc nazbyt nemám.... SKX009 už jsem měl, Monstra se mi nelíbí a entry level potápky od Orientu jako Mako nebo Ray kvůli tomu extra tlačítku na datum nezkousnu.... takže v podstatě řeším zda tyhle full lumi nebo SKX007 (pro velkou změnu)... :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyhle full lume Promastery si brousím zuby už delší dobu a zrovna se tak nějak rozhoupávám je objednat a pořád nevím teda...stojí za to nebo ne? Hodinky s full lumi jsem vždy chtěl vyzkoušet, líbí se mi na fotkách i když teda zrovna nesvítí (ta světle žlutá barva mi přijde zajímavá)... potápky mám rád, prachů moc nazbyt nemám.... SKX009 už jsem měl, Monstra se mi nelíbí a entry level potápky od Orientu jako Mako nebo Ray kvůli tomu extra tlačítku na datum nezkousnu.... takže v podstatě řeším zda tyhle full lumi nebo SKX007 (pro velkou změnu)... :frusty:

 

Na MWH stoja 114 dolarov, za tie prachy su perfektne, za vyskusanie rozhodne stoja. Myslim, ze aj keby sa neujali, tak by sa tu na fore naslo kopec zaujemcov a o vyskusanie :) Lumi vyzera fantasticky po nasvieteni, alebo po chvili na slnku, akurat ide fakt rychlo dolu, co je velka skoda. Kvalitou by som ich prirovnal k SXK (ma ich brat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na MWH stoja 114 dolarov, za tie prachy su perfektne, za vyskusanie rozhodne stoja. Myslim, ze aj keby sa neujali, tak by sa tu na fore naslo kopec zaujemcov a o vyskusanie :) Lumi vyzera fantasticky po nasvieteni, alebo po chvili na slnku, akurat ide fakt rychlo dolu, co je velka skoda. Kvalitou by som ich prirovnal k SXK (ma ich brat).

 

Díky za info! Koukal jsem na to ale jsou momentálně vyprodané. Asi je vezmu ze SW, se kterými mám doposud dobré zkušenosti. Jinak moc se tu na fóru neobjevují, tak jen abys věděl, že když sem čas od času dáš nějakou jejich fotku, tak minimálně já to velice ocením  :cheers:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...