Přejít na obsah

Potápky do 6000,-


Doporučené příspěvky

Ale vůbec ne.Jen to vidím na rozdíl od většiny lidí jinak.Já se zabývám zbožím napříč celým spektrem.A jen vidím jak to chodí ve výrobě.(nejen hodinek).Mimochodem 85% automatů používá Etu 2824.( a jen se na to lepí jiný štítek) Ale je to na dlouhé povídání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vůbec ne.Jen to vidím na rozdíl od většiny lidí jinak.Já se zabývám zbožím napříč celým spektrem.A jen vidím jak to chodí ve výrobě.(nejen hodinek).Mimochodem 85% automatů používá Etu 2824.( a jen se na to lepí jiný štítek) Ale je to na dlouhé povídání.

 

Zaprvý si jsem celkem jistej, že pokud se bavíme o celosvětový produkci, tak těch tvejch 85% je dost mimo, zadruhý tady se rozhoduje mezi hodinkama, který Etu nepoužívaj zcela určitě a tazatel konec konců strojek ani neřeší (protože oba jeho favoriti maj stejnej). Zatřetí hodinky nejsou jen líbivost plus strojek, i v týhle kategorii jsou rozdíly v kvalitě pouzdra/cifru//náramku/řemenu, pohodlnosti, lumi a hromadě dalších věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zaprvý si jsem celkem jistej, že pokud se bavíme o celosvětový produkci, tak těch tvejch 85% je dost mimo, zadruhý tady se rozhoduje mezi hodinkama, který Etu nepoužívaj zcela určitě a tazatel konec konců strojek ani neřeší (protože oba jeho favoriti maj stejnej). Zatřetí hodinky nejsou jen líbivost plus strojek, i v týhle kategorii jsou rozdíly v kvalitě pouzdra/cifru//náramku/řemenu, pohodlnosti, lumi a hromadě dalších věcí.

Měl jsem Seiko SKX 007,a za ty peníze naprostá spokojenost.

Po koupi jiných hodinek jsem je používal jako náhradní-pracovní.

S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych jeste nezatracoval Orient Ray. Zalezi na tom, k cemu vsemu je chces nosit a Ray mi prijde univerzalnejsi nez SKX ;-) Pripadne kdyz SKX, tak bych se mrkl po 399. Nedavno tu byly jedny na prodje na foru. Je to model, co se nedela a uz blbe shani. Vyjdou trosku draz nez 6000, ale cifr se mi libi vic nez na 007.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych jeste nezatracoval Orient Ray. Zalezi na tom, k cemu vsemu je chces nosit a Ray mi prijde univerzalnejsi nez SKX ;-) Pripadne kdyz SKX, tak bych se mrkl po 399. Nedavno tu byly jedny na prodje na foru. Je to model, co se nedela a uz blbe shani. Vyjdou trosku draz nez 6000, ale cifr se mi libi vic nez na 007.

A co Orient Mako? Ty Raye maji u datumu nejakou plastovou soucastku, ktera pry obcas odejde (to jsem zjistil tady na foru). Maka to maji stejne?

Jsem den ode dne cim dal tim vic nerozhodny.... :frusty: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mako a Ray maji strojek uplne stejny. Pocitam ze mako xl taky. Mako bylo prvni, na Ray pak zapracovali na lumi. Mako xl ma lumi z tech tri asi nejhorsi a nema sroubovaci tu horni korunku na zmenu data. A je to uz taky kus hodinek, nemusi sednout kazdemu. Zalezi jakou mas ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...