Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

A proč je na léto potřeba menší zbraň? :)

 

Já když nosím v IWB pouzdře, tak je v zásadě jedno, jestli mám DB380 nebo 5" 1911... Nad linii opasku vystupuje beztak jen rukjeť. Ale to se bavíme o vnitřním pouzdře a je pravda, že jsem s velkou zbraní prakticky omezen jedině na vnitřní pouzdro (svým stylem oblékání), což může být problém... No, léto snad zvládnu, za předpokladu, že mám dostatečně dlouhé košile ... :)

 

Chvíli jsem a léto přemýšlel o ledvince od AEGIS, přecejenom když člověk celý den courá někde po hradech, zámcích, luzích a hájích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U G je životnost dost vysoká, cenově je to ještě přijatelný a byť to není takovej drobeček jako Kahr, bude to asi má volba.

Asi Te nepotesim, kdyz Ti reknu, ze primarne nosim G26 a prave proto hledam mensi... :)

G26 je super univerzalni pistole, ale na letni prochazku v platenych kratasech to fakt neni... Takze se skutecne zameruju na neco formatu LCPcka, jen v lepsi kvalite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi Te nepotesim, kdyz Ti reknu, ze primarne nosim G26 a prave proto hledam mensi... :)

G26 je super univerzalni pistole, ale na letni prochazku v platenych kratasech to fakt neni... Takze se skutecne zameruju na neco formatu LCPcka, jen v lepsi kvalite.

 

Ne, to jsem nechtěl slyšet :-D Já primárně nosím g17 a doufám, že ta 26 bude podstatně pohodlnější :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Samozřejmě, že ne, to nenosím ani u velké. Ono stejně, než bych ho vytáhl z kapsy, tak nějaké rychlo tasení nehrozí. :sad01_anim:

 

A co máš za velkou? Nějak jsem to tady přehlédl :)

 

Já byl Kevinem na střelnici docela překvapenej - přesnost byla super a spoušť nebyla tak hrozná, jak jsem myslel že bude, ale ta rána a ta bolest v ruce... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze se nam tu objevuji priznivci Kevina...

 

Jakkoli sice nepochybuju o kvalite jeho zpracovani (preci jen ma oproti plastakum vyhodu odolnosti materialu), mam dojem, ze hmotnosti pistole formatu LCP je preci jen pro ucely letniho nebo oblekoveho noseni o poznani prijemnejsi...

 

No, nejak me to porad vic a vic tahne k tomu Diamondbacku... Asi fakt zacnu aktivne shanet nekoho, kdo by mi ho na par ran pujcil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já myslím, že u back up zbraně jsou mířidla leda tak na ozdobu.

 

No jak vidíš, tak expert říká že je to jeden z důležitých prvků při hodnocení malé záložní zbraně :suicide_anim:

 

My ostatní (neosvícení) to za tak podstatné u tohoto druhu zbraně nepovažujeme... Nehledě na to, že pro tento druh zbraně preferujeme intuitivní zamíření. Dělal jsem na zakázku jednomu střelci (který není sváteční střelec, dokonce se tím živí, nebo co) záměrnou linii právě na LCP. To spočívalo v tom, že na závěru před i za komorou (samozřejmě včetně mušky) jsem udělal pruh oranžové reflexně/fosforeskující barvy. Majitel byl spokojen. Později jsem tuto metodu zlepšil tím, že frézuju slabou drážku do kovu a tím naruším povrchovou úpravu a zbyde pokud možno co nejlesklejší drážka, do které nanesu barvu. Jak jsem byl poučen (a sám si to ověřil při mnoha pokusech), luminiscenční barva funguje dobře na bílém podkladu, nejlépe však na lesklém stříbrném. Barvu na mířidla míchám z kombinace oranžového reflexního pigmentu a Lüm-tec luminiscenčního pigmentu (a najít tu správnou směs je teprve výzva :) ). Výsledek je dle mého subjektivního názoru uspokojující (sakryš, někdo mi to pochválit musí, no né?).

 

Tuto metodu zvýraznění mušky jsem konfrontoval se světlovodným vláknem na mušce a dle názoru některých střelců (a kupodivu i svého) je taková muška lépe čitelná při různých světelných podmínkách - viz obrázek

 

Posted Image

 

Uznávám že je rozhodně zapotřebí, aby i místní expert na zbraně zhodnotil tuto úpravu, jinak tento příspěvek jsou jen prázdné plky, za něž se omlouvám :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inspirativní :)

 

A na případné otázky typu:"Na co to máš?",odpovídám,že jsem militantní hovado a basta.Osvěta mě už přestala bavit.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konečně nastal čas,kdy sis nechal vod někoho poradit.S klidnym svědomim vynechávej i slovo militantní.Budeš mít kratší vysvětlování a rozumnejm lidem nebude trvat odhalení tvé osoby dvě minuty,ale dozví se pravdu hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

A na případné otázky typu:"Na co to máš?",odpovídám,že jsem militantní hovado a basta.Osvěta mě už přestala bavit.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konečně nastal čas,kdy sis nechal vod někoho poradit.S klidnym svědomim vynechávej i slovo militantní.Budeš mít kratší vysvětlování a rozumnejm lidem nebude trvat odhalení tvé osoby dvě minuty,ale dozví se pravdu hned.

 

Ještě lepší! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to xxxxxfazerxxxxx:

Rozumnejm lidem,jak píšeš,nemusím nic vysvětlovat,nebot´ rozumní lidé se takto neptají.Ne z obavy o své zdraví(jsem přece militantní hovado),ale z prostého důvodu respektování úhlu pohledu na způsob života svých spoluobčanů,pokud je tento v souladu s právní normou,v tomto případě se zákonem č.119/2002 Sb.Tím je řečeno vše,zbytek je pouhou irelevantní spekulací na úrovni bulvárního tisku.:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak jsem si dneska udělal radost a konečně se pořídil i vnější opaskové pouzdro. Je od KM Saddlery, polohovatelné - jsou tam takové šrouby a dá se nastavit různý sklon zbraně :) Je fajn :)

post-4392-070623400 1303848953.jpg

post-4392-059635500 1303848959.jpg

post-4392-098237700 1303848964.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...