Jump to content

Gilius

Recommended Posts

Tak konečně dopadl do schránky dopis o negativním prolustrování v amnestii odevzdané bouchačky. Vědět před těma víc jak dvěma roky, jaká hovada budou hýbat EU, hodně, ale hodně bych se tehdy rozmýšlel...Nojo, no, tak teď už holt nákupko a legalizace....

Takže když mám brokovnici, která má odnímatelnou (nikoliv sklopnou ani teleskop.) pažbu, budu spadat taky do kategorie potenciálního teroristy? Nebo je to díra, na které to půjde provozovat? Nebo to bude v pohodě, byť principielně je to to samé, jako leskop nebo sklopka?

Sice jsem čekal, ze to v EP dopadne jak to dopadlo, ale stejne me to pekne štve. Ohledne restrikcí na držení Cz 858 , bude se to vztahovat i na stávající majitele nebo jen na nove nabyvajici? Nebo se budu muset jen zbavit zásobníku na 30, koupit zásobník na 10 jsem ok, přestože to ma sklopku?

Tholis: jak Ti vyhovuje to vnitrni hybridni pouzdro? Mam obyc vnitrni kydex a obcas kdyz clovek dyl sedi dost tlaci, jak je ten matros tvrdy :) a u vnejsiho mam pocit ze uz je to moc videt

Edit: zkomolen nick

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by matous