Přejít na obsah

Sector


Návštěvník

Doporučené příspěvky

S dovolením bych to nacpal sem do threadu protoze je o Sectoru - nema prosim nekdo detailnejsi informace o Sector 850 Anadigit?

 

Chci neco pro meho 60ti leteho tatika, mechaniky rozhodne neoceni, nebot by mu nesly presne (o tom diskutovat neminim, potrpi si proste, aby mu hodinky sly skutecne presne a to mylsim v ramci vterin - ma k tomu svuj duvod, take jej nechci pitvat).

Ohledne Sector 850 anadigit jsem nasel sice dost informaci ve vyprodejich, nicmene nekde stoji Japan Quartz Movement, nekde zase Swiss Quartz Movement, informace o skle - vetsinou uvaden safir s antireflexem, ale nekde taky mineral atd atd.

 

Tedy muj dotaz zni, nemate nekdo presnejsi specifikaci techto hodinek, nebo dokonce napad, jak se na ne podivat"na zivo"?

 

Jde mi o strojek (zdali je to neco lehce slusnejsiho, tedy sprazeny chod analogu+displeje), tim padem zda jsou rucky na motorech, zdali je sklo skutecne safir s antireflexem (jak je na 80% uvadeno), pripadne dalsi info, jako kvalita zpracovani, svetlo?, ci dalsi vlastnosti, ktere jsem bohuzel nikde nenasel. (vyrobce na homepage uz pod 850 radou ma jen tri modely v automatu, tenhle je doprodan)

 

Pripadne podobneho kandidata z jinych znacek, tedy kombinaci analog-digital, co nejvetsi prehlednost a kontrast (proste aby na ne 60ti lety clovek dobre videl i treba bez bryli), celkove strizlivy model (pravy opak nejakych Casii ci Timexu s milionem stupnic a cisel), idealne lepsi typ strojku nez nejaka Miota (tedy sprazeny cas analogu a digitalu, rucky na servech), hodilo by se podsviceni, safirove sklo, kvalitnejsi zpracovani, presnost hodna slusneho quartu v radu maximalne nekolika vterin mesicne atd.

 

Tedy skutecne model strizliveho vzhledu, presne jako je 850 Anadigit, na ruzne tachymetricke stupnice a subdialy by stejne tatik nevidel :)

Cenove +- v cene Sectoru i vyse tedy tak do +- 10kkc

 

Je mi jasne, ze to neni nijak zavratna castka, nicmene tatik by stejne nic drazsiho a prudce kvalitnejsiho neocenil.

 

Tedy pokud mate nekdo info primo k uvedenemu modelu Sectoru - sem s nim, ci vas napada neco strizliveho, podobneho designem a funkcne i zpracovanim - opet sem s tim. Dekuji predem :)

 

 

sector-850.jpg

Upraveno uživatelem tiktaktiktak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Sectory jsou dobrá volba. Myslím, že existují verze se safírem i minerálním sklem. Co to je za strojek nevím, někde uvádějí swiss někdě japanese, zdá se, že to není ani ETA ani Citizen/Miyota. Dělají se i se světlým ciferníkem. Citizen a Seiko mají podobné kombinace ana/digi, některý Seika Sportura by se do ceny taky vešly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktor: tak tak, taky jsem o nich nasel jen tohle, japan ci swiss movement, nekde safir, nekde mineral, na ruzne varianty cifru, jine barvy i tahu jsem take koukal, ten model na fotce vypada o 100% lepe, nez vsechny ostatni, takze by pripadal v uvahu pripadne jen ten. Diky za i nfo

 

vlasta66: rovnez pekne, nicmene Sectory mi pripadaji vice decentni a preci jen s prehlednejsim designem.

 

 

Jinak vim jeste o Sportura Large Screen, nicmene rovnez dost "sportovni" styl a cena lehce pres limit.

 

seiko-SNJ005.jpg

 

Certina DS Pro je taky kandidat, vzhledem k ovladani jen korunkou a stejnemu rozlozeni displeju i designu predpokladam podobny strojek j(nejaka Eta 998?) jako v Bretling Aerospace, coz by bylo vyborne (ty si nemuzu vynachvalit)

 

Certina.jpg

 

Tak a jsem opet na zacatku :)

 

Ty Sectory se mi designove k tatikovy hodej nejvic, taky jsou dle myho nejprehlednejsi, tezka rada :suicide_anim:

Upraveno uživatelem tiktaktiktak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Sectory jsou dobrá volba. Myslím, že existují verze se safírem i minerálním sklem. Co to je za strojek nevím, někde uvádějí swiss někdě japanese, zdá se, že to není ani ETA ani Citizen/Miyota. Dělají se i se světlým ciferníkem. Citizen a Seiko mají podobné kombinace ana/digi, některý Seika Sportura by se do ceny taky vešly.

Pozn. Co se týká chodu a zpracování Sectoru, nemám výraznějších připomínek. Kromě jedné. Poudro a tah jsou deklarovány u Sector expander jako Alutek - snad by to mělo mít cosi společného s leteckým hliníkem - a vrchní vrstva povrchové úpravy docela brutálně reaguje s potem, takže po 2 letech občasného užívání je strana tahu a poudra, co je na ruce, docela sjetá a nevzhledná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozn. Co se týká chodu a zpracování Sectoru, nemám výraznějších připomínek. Kromě jedné. Poudro a tah jsou deklarovány u Sector expander jako Alutek - snad by to mělo mít cosi společného s leteckým hliníkem - a vrchní vrstva povrchové úpravy docela brutálně reaguje s potem, takže po 2 letech občasného užívání je strana tahu a poudra, co je na ruce, docela sjetá a nevzhledná.

 

Hmm, to neni pozitivni informace :(

 

vlasta66: tyhle Certiny jsou rovnez moc pekne i prehledne, na ty by se dalo asi nekde i podivat na zivo, maji v popisu i elektroluminiscenci, coz by bylo idelani (tatik je skutecne dost casto v noci venku, pak citelnost i za tmy potesi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká zdejších tipů, volil bych asi Certiny. Ty potěší muže každého věku :smile_anim: a je to přeci jen značka s tradicí, co se o konkurentech až tak úplně tvrdit nedá

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník YPO
Z toho mám taky trochu obavy, proto bych byl radši kdybys ty ANADIGIT ozkoušel TY! :D

 

budget na letošní rok je vyčerpán - momentálně nakupuji mluvící papoušky a podobné hovadiny - hlavně mám doma nějak moc hodinek na elektriku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsem myslel, že kdysi dávno pro mě celkem oblíbená značka o které se tu nemluví už snad ani neexistuje.

Tak mě docela překvapilo, že v nabídce jsou některé nositelné věci.

 

 

SECTOR R2621177055 Serie 700 AUTOMATIC

R2621177055.jpg

zde

 

 

něco na sport

SECTOR R3251967015 DIVE MASTER

R3251967015.jpg

zde

 

 

něco na sport pro dámy

SECTOR R3251195055 Serie 195

R3251195055.jpg

zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...