Přejít na obsah

Prosba o radu


scottsdale

Doporučené příspěvky

No jak píšu: "třeba", jen můj dojem. Jistě to nevím, na ruce je dnes nemám. Stalo se mi pouze to, že jsme tady debatili kdysy o rehautu (to je ten kroužek mezi sklem s ciferníkem), komu lícuje korunka na rehautu s dvanáctkou, a když jsem to vyfotil, tak mi někdo říkal, že to nelícuje. A opravdu na fotce to vypadá křivě a když mrkneš z jinýho úhlu, tak vidíš, že to je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je bezny jev.. U nekterych to tak je.. Od 20 min se to zacne rozchazet a pak treba kolem 50 min je to zpet ok..

Delaji to i jine znacky..

Muzes byt v klidu.. ;)

 

Ano, mám stejnou zkušenost. Na Rolbách jsem to nestudoval, ale na Béčkách jsem to registroval taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to na Rolexkách nedal a ty mě naštěstí lícují přesně, jsem na tohle docela cimprlich. Pár značek mi to už dělalo, to je pravda, ale většinou levnějších, na všech Béčkách, IWC, Omegách a dokonce i Tissotkách  mě to lícovalo a vím to jistě, protože je to jedna z věcí, která je pro mě u hodinek dost důležitá. Možmná až zestárnu, tak se to trochu rozhodí, ale očekávám že budu už taky tak trošku jetej a k tomu slepej, tak snad mi to už bude jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě řečeno, nevím: tehdy jsem je půl roku nesundal z ruky, takže jsem fakt sledoval vteřiny. Teď už to zase střídám, takže se občas zastaví a už to na vteřiny nenastavuju, ale věřím, že by to bylo pořád podobné, pokud bych je měl na ruce pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 116610LV  mi dělají  -2s za den nošeno na ruce, na noc jdou do domečku, někde jsem četl, že +6s /-4s za den je v toleranci. Někomu jdou presně na vteřinu ?

+6/-4 je stara tolerancia pre Rolex,myslim ze teras je to +2/-2,ale tato tolerancia nie je dlho....moje robia +1den su zo starej toler...podla mna je lepsie ked robia plus ako minus...samo moj sub.nazor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 116610LV  mi dělají  -2s za den nošeno na ruce, na noc jdou do domečku, někde jsem četl, že +6s /-4s za den je v toleranci. Někomu jdou presně na vteřinu ?

To je asi dotaz na základě mého sledování, které jsem psal do mojí chlubírny. Vloni v červenci jsem koupil nové (keramické) Suby a půl roku je nesundal z ruky a za ten půlrok udělaly necelých 30 vteřin do plusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...