Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

A ja to vim co to bude :) teda doufam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano ví :). Ale ještě to musím prosadit doma, pořád musím odpovídat na stejné otázky: "proč si zase chceš kupovat stejné hodinky?"

 

i když jsou úplně jiné. Takže bude následovat výlet do Prahy, tam je vyskládám vedle sebe a řeknu: " Když najdu deset rozdílů, uznáš, že nejsou stejné? Nebo to uznáváš hned na první pohled?"  :lol2:  :lol2:  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shewcza: tohle nepomuze, s tech. vecma na zenu, to neni prave orechove :)

Ty to ale das ;)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

tano: kamaráde nemám to tak jednoduché je to strojírenská inženýrka :lol2:

Prave proto, vynech tech. veci, nepripust zadne odborne debaty a zautoc na city :)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shewcza: opet dokonale sladeno, ta 1 fotka je focena na jakem podkladu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shewcza. ty brďo, polkl jsem na sucho, kam na ty nápady chodíš? Předpokládá, že to zábradlí nebo co to je za trubku jsi leštil několik dní dopředu. :) Moc hezké, ty Suma mě berou čím dál víc, jestli nenastane nějaký jiný myšlenkový pochod, tak mám jasno. 

Edit: za takovou propagaci Seika jakou děláte fotkami i s Tanem, tak musíte mít slevu již od výrobce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K te spone s extenzi, co se tady probirala: koupil jsem si ji pred lety prave k Seiko Sumo (myslim ze k c. 2 nebo 3., uz nevim... 4x jsem nakoupil, 3x prodal... az jsem si uvedomil, ze to je zbytecnej boj, a ze kdyz je zase prodam, budou mi chybet), a nosi se dobre. ALE...! Pred ctvrt rokem jsem se rozhoupal a dokoupil origo tah k Citizen Promaster NY0040. K memu prekvapeni ma ten tah sponu s extenzi uz v tom zakladu. A taky musim rict, ze je daleko lip vymyslena, myslim konstrukcne. Je to takova vlastne docela obycejna plechova spona, ale misto toho, aby se pri pouziti v poloze "roztazeno" objevil tenkej prouzek kovu jako u MM, vysune se plechove prodlouzeni, ktere je v plne sirce. A navic nema ty ozubene zarezy. Je to proste daleko hezci... jako ze se clovek za to nemusi stydet :)

 

3cbad690-ff43-4048-af32-2015562988f7_zps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: Díky Ti. Myslím, že u mě to bude podobné jako u Tana. Tlačím kočár a když vidím nějakou pěknou kompozici kam bych mohl umístit i hodinky, tak zastavím a fotím. Je to spontánní nic nevymýšlím a ani nikam nechodím za tímto účelem. 

 

To co si myslíš, že je zábradlí, je ve skutečnosti důlní vozík co nám tu "zdobí" parkoviště pod zámkem a skutečně jsem ho neleštil =D Asi je to omyté deštěm, nebo nevím čím si to jinak vysvětlit. Suma jsou super. Chybí mi tam jen plastický nápis Seiko na ciferníku. To je jediná věc co bych vytknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: Díky Ti. Myslím, že u mě to bude podobné jako u Tana. Tlačím kočár a když vidím nějakou pěknou kompozici kam bych mohl umístit i hodinky, tak zastavím a fotím. Je to spontánní nic nevymýšlím a ani nikam nechodím za tímto účelem. 

 

To co si myslíš, že je zábradlí, je ve skutečnosti důlní vozík co nám tu "zdobí" parkoviště pod zámkem a skutečně jsem ho neleštil =D Asi je to omyté deštěm, nebo nevím čím si to jinak vysvětlit. Suma jsou super. Chybí mi tam jen plastický nápis Seiko na ciferníku. To je jediná věc co bych vytknul.

 

Taky nic nevymýšlím, ale koupím si kočárek. :)

Edit: takže ty nové budou mít plastický nápis, ať  se mám čeho chytit. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K te spone s extenzi, co se tady probirala: koupil jsem si ji pred lety prave k Seiko Sumo (myslim ze k c. 2 nebo 3., uz nevim... 4x jsem nakoupil, 3x prodal... az jsem si uvedomil, ze to je zbytecnej boj, a ze kdyz je zase prodam, budou mi chybet), a nosi se dobre. ALE...! Pred ctvrt rokem jsem se rozhoupal a dokoupil origo tah k Citizen Promaster NY0040. K memu prekvapeni ma ten tah sponu s extenzi uz v tom zakladu. A taky musim rict, ze je daleko lip vymyslena, myslim konstrukcne. Je to takova vlastne docela obycejna plechova spona, ale misto toho, aby se pri pouziti v poloze "roztazeno" objevil tenkej prouzek kovu jako u MM, vysune se plechove prodlouzeni, ktere je v plne sirce. A navic nema ty ozubene zarezy. Je to proste daleko hezci... jako ze se clovek za to nemusi stydet :)

 

3cbad690-ff43-4048-af32-2015562988f7_zps

Jj měl jsem tuhle sponu na PMX56. Než extenze bych tuto funkci spíš pojmenoval jako mikroregulace, protože to je to, co sponě chybí. Navíc nejde tahle regulace zatáhnout zpět s hodinkama na ruce. Překáží poskládaný kus plechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...