Jump to content

Seiko Sumo

Recommended Posts

Rozdíl je v barvě lumi. Jelikož jsem měl asi 3x bez a teď aktuálně s, můžu porovnávat.

Muzes to upřesnit prosim? Jako ze starší model ma zelenou a novy modrou, nebo jen jinej odstín zelené?

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Suma mám cca měsíc a můžu trochu hodnotit, celou dobu až na menší vyjímky na ruce....nosí se perfektně, přesnost výborná .... + 3s za 24 hodin, docela dobře vypadaj a nectnosti ve zpracování jsem jim

Moje Suma a manželčiny Wengery při "courání" kolem Berounce...  

Po velmi dlouhém čekání jsem se konečně dočkal  ... a musím říct, že jsou super!

Já jsem si žadného rozdílu v luminiscenci nevsimnul, ale zásadní rozdíl je u modrých v odstínu cifru a lunety. Ty s X na cifru jsou tmavší. Když mi přišly, tak to bylo vidět na první pohled a nemusel jsem je mít s těmi starými vedle sebe pro srovnání. Je to dost velký rozdíl, že to poznám i já. Chtěl jsem to i nafotit, ale vzhledem k tomu, že nemám k dispozici lepší foťák než na mobilu, tak to nemá asi moc cenu.

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

• 2 weeks later...

Ja jo. Modry Sumo, safir s modrym AR od Harolda. Myslim, ze jim to pomohlo. Potom je na mne vydyndal kamarad, tak je ma on. Ja jsem to vydrzel tyden a objednal si tenkrat novy Suma i safir. Suma mam, safir lezi v supliku, nejak jsem se k vymene nedokopal... ale uz dva nebo tri roky se k tomu chystam. ;)

EDIT: Pokud si pamatuju, Suma se safirem tady jednu dobu byly celkem bezna zalezitost. Cimz chci rict, ze jich tady bude urcite dost. Hodinek i zkusenosti.

Edited by little_w

To little_w: Mohl by jsi mi poslat odkaz, kde jsi safir objednával? Nebo pokud by jsi nepotřeboval svůj, tak bych ho od tebe vzal.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Jeste mi dej tak dva roky, ja to vymenim... takze ne, neprodavam. Da se koupit u Harolda (yobokies). Safir na Suma ma tady: http://photobucket.com/gallery/user/yobokies/media/bWVkaWFJZDoxMTMyNDg5NA==/?ref=1. Uz si nepamatuju cenu, tak cca 60 USD? Napis mu email, typ hodinek a on se uz ozve. E-mail na Harolda je yobokies (zavinac) yahoo.com.hk.

To dan83: to mas ploché s modrým ar? Ja už mám taky objednáno. Jsem zvědavý za jak dlouho dorazí.

modry jo, ale double dome

doma byl do dvou tydnu

Edited by dan83

to Pavel K.: při tomto úhlu člověk vůbec nemá šanci zjistit, zda mas černá nebo modrá...

Někdy jsou jak chameleon :)

post-7078-0-94361200-1516706305_thumb.jpg

Ale jinak jsou černý.

Edited by Pavel K.