Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

... ja se jenom branil... hladu... Posted Image

 

 

Kibi veřejně a otevřeně lže, protože tam předváděl přímo spartakiádní prostná s noži a i když jsem se na jeho ruce díval, tak jsem chvílemi nevěděl, kde se mu nůž v ruce v dané chvíli vynoří a to zjevně nebylo způsobeno jen Kibiho nezměrným hladem. Když jsem o tom zpětně uvažoval, tak kdybych takového člověka s nožem takto si pohrávajícím potkal, tak bych se asi nebyl schopen nějak bránit (a to jsem měl za celý večer jen dvě piva, ale já nikdy více nezvládnu). Ale zcela bez legrace, nejde o to jen mít nůž, ale také o to umět ho používat. Jak dalece to Kibi umí neposoudím (nejsem profík na použití nože a na sebeobranu), ale na mě to působilo dostatečně odstrašujícně a došlo mi, že je to jako se vším - vše chce nějaké teoretické a praktické zázemí. Děkuji za to a až mi příjde moje toužebně očekávané Spydarco tak také věnuji nějaký čas studiu teorie použití nože a nácviku. Mě se to u Kibiho opravdu líbilo a děkuji mu za lekci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ukazoval,jak se kudlík v ruce změní v blýskavé kolo???? Posted Image

 

 

No to nešlo ani tak o blýskavé kolo, ale o to, že se nůž najednou objevil jinde, než jsem ho čekal a to v tempu poměrně pomalém, ale i tak bych ho tam nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předváděl přímo spartakiádní prostná s noži

 

Až se budu chtít kibimu vysmívat, tak mu budu říkat CVIČENEC :D Takže tohle byl možná můj poslední sraz a teď mě čeká akorát dvoumetrová díra v chladný zemi :D

 

Kdybych to ale přežil, tak na podzim hodlám začít cvičit sebeobranu - nechceš se přidat, pavčo? Víc lidí si to líp užije :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole nechceš snad pavču za sparingpartnera... na to mu chybí půl metru a půl metráku...

 

Já ctím šediny, i když nejsou moje... :)

 

dira v zemi? takovy luxus...? pomerne dobre vysledky jsou pri ztraceni lidi prostrednictvim prasatek... ;)

 

Takže pro tebe je vykopání hrobu v podstatě stejná odměna jako když zenovej mistr přetáhne žáka po hlavě žebráckou miskou, to beru :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... Kdybych to ale přežil, tak na podzim hodlám začít cvičit sebeobranu - nechceš se přidat, pavčo? Víc lidí si to líp užije Posted Image

 

 

No něco bych v tom začít dělat měl, jsem sice už mladík silně v letech, ale kdo ví, co mě ještě může potkat a co se mi ještě může hodit. Kdysi hodně dost dávno jsem chodil nějaký čas na karate, ale moc mě to asi nepoznamenalo, pamatuji si ani ne tak údery, kopy, porazy a jiné věci, ale spíše nějaké taktické finty (například předstírat zavazování si boty a při tom sebrat ze země prach nebo písek a ten pak vmést útočníkovi do očí, a podobné blbůstky, na které zpravidla není dost času).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pry "to" cvicil akorat poslednich 60 let...

 

s tím chlapem musela bejt sranda :D

 

například předstírat zavazování si boty a při tom sebrat ze země prach nebo písek a ten pak vmést útočníkovi do očí

 

"Ježiš, pardon, pane - já mám rozvázanou tkanici, dovolte na okamžik... takovejmahle botkama vás přece nemůžu zkopat do kostky!" Pavčo, na tebe si dám sakra pozor! :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Ježiš, pardon, pane - já mám rozvázanou tkanici, dovolte na okamžik... takovejmahle botkama vás přece nemůžu zkopat do kostky!" Pavčo, na tebe si dám sakra pozor! Posted Image

 

 

Tak to máš rozum, bacha na pavču! To já znám takových fint více, to byste se nasmáli, učil nás to náš mistr, některé finty a praktiky nás přiváděly (skrytě) k smíchu, ale co člověk ví, co se mu může hodit. Něco z toho nebylo tak špatné a docela podvědomě to používám (například když jsem šel u nás,na konci světa, domů ze srazu, tak jdu v polovině silnice, hlídám si své bezpečné okolí sledováním projekce stínů od pouličních lamp, atd.). Náš mistr nám líčil, jak chodí večer domů a to byl docela zážitek: chodil s aktovkou v níž měl kus plechu na prsou a to přískoky podél stěn průjezdu a chodeb (bydlel ve starém pavlačovém domě), v ruce měl průbojku, kterou byl připraven hodit. Na pohled vypadal jako nevinný hubený brýlatý úředníček, ale to bylo dost klamné zdání. Naučilo nás to nikoho nepodceňovat. Ale je to vše už dávno......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš rozum, bacha na pavču! To já znám takových fint více, to byste se nasmáli, učil nás to náš mistr, některé finty a praktiky nás přiváděly (skrytě) k smíchu, ale co člověk ví, co se mu může hodit. Něco z toho nebylo tak špatné a docela podvědomě to používám (například když jsem šel u nás,na konci světa, domů ze srazu, tak jdu v polovině silnice, hlídám si své bezpečné okolí sledováním projekce stínů od pouličních lamp, atd.). Náš mistr nám líčil, jak chodí večer domů a to byl docela zážitek: chodil s aktovkou v níž měl kus plechu na prsou a to přískoky podél stěn průjezdu a chodeb (bydlel ve starém pavlačovém domě), v ruce měl průbojku, kterou byl připraven hodit. Na pohled vypadal jako nevinný hubený brýlatý úředníček, ale to bylo dost klamné zdání. Naučilo nás to nikoho nepodceňovat. Ale je to vše už dávno......

 

 

 

 

To : Kibi a Pavča

 

Ty vo.e s kým já jsem to tam seděl ?

A já se k vám blázen i několikrát otočil zády.Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To : Kibi a Pavča

 

Ty vo.e s kým já jsem to tam seděl ?

A já se k vám blázen i několikrát otočil zády.Posted Image

 

 

No vidíš, mohl jsi být další číslo v mém seznamu a Policie by zase případ odložila jako nevyřešený, neb jsem hrozně mazaný. Vždyť mám již osmery hodinky a snad si nemyslíš, že je kupuji. Jak je to u Kibiho si netroufám ani odhadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...