Přejít na obsah

DIPLOMAT 40 v nerezu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

propána, mě už hrabe, inversní je přeci ten bílý, když ciferník je černý ? Nebo ne ? Jsem z té osobité primácké terminologie občas jelen.

Inverzní jsou černé Diplomaty ve vztahu k původním Diplomatům. U datumky bych používal pro jistotu poze pojmy: černý/bílý věnec, čísla...... atd., atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze zatim cerna datumka vede na plne čáře :P

Chci se zeptat Prima na ten remen. Je to matný černý aligátor? Je nejake foto?

A take ohledne dalsiho postupu produkce - uvidime vzorovy kus a pak se to rozjede? Ten s Etou?

Diky za info.

To by mě taky zajímalo, resp. bych ho rád viděl ... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-24-1202976768.jpg

Toto je provedení v původní velikosti 34mm.

 

Řemínek bude vypadat jako na těchto Diplomatech. Je to prověřený a luxusně vypadající řemen s pololesklým povrchem. Není ale lakovaný. Je to jeho přirozený lesk. Úplně matný si ani nedokážu u krokodýlí kůže představit.:)

 

Hodinky s ETou budou až později. Rád bych číselník pro oboje hodinky dělal současně. Nicméně inicializační série je zkrátka inicializační série, to jest první svého druhu, takže rozhodnutí o koupi bude muset být založeno na důvěře v projekt. Takový kmotr si také nevybírá kmotřence podle toho až jak bude po porodu vypadat. To by pak spousta dětí byla bez kmotra.:)

 

U hodinek máme několik výhod. Myslím, že máme s remaky poměrně dost zkušenností. Spartaky i Pavouky, které jsou Diplomatu nejblíž patří mezi nejkrásnější hodinky pod naším brandem, takže riziko, že by se Diplomaty nepovedly vidím jako velmi malé. Otázku korunky, můžeme případně dořešit až budeme vidět reálně ty díly u sebe, ale myslím, že zvolená korunka bude velmi decentní.

 

Pokud jde o mne, myslím, že je projekt ve fázi, kdy bychom měli přistoupit k oficialitám. Kdo tu odvahu nenajde, bude riskovat, že jeho místo zaplní někdo odvážnější. Absolutně se nechci nikoho dotknout. Jen to osobně vnímám tak, že tato potřeba odvahy je do určité míry zohledněna výrazně nižší cenou. Hodinky budou v sériovém provedení stát okolo 90.000,-Kč což je nezanedbatelný rozdíl.

 

Co se týče toho datového věnce, tak inverzní beru ve vztahu k originálu, který měl bílý datový věnec a černý tisk. Zkrátka zatím jednoznačně vede varianta modifikovaná na černý datový věnec s bílými čísly, a to i přes o něco vyšší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No. 01 frantik - potvrzena účast

No. 02 typograf - potvrzena účast

No. 03 bobr - potvrzena účast

No. 04 baza - potvrzena účast

No. 05 prim - potvrzena účast

No. 06 Lukáš - potvrzena účast

No. 07 tell - potvrzena účast

? No. 08 rorda

No. 09 murb

No. 10 leonid - potvrzena účast

No. 11 cigi - potvrzena účast

No. 12 mmmara

No. 13 azem - potvrzena účast

No. 14 prim - potvrzena účast

No. 15 dr - potvrzena účast

No. 16 zh - potvrzena účast

No. 17 kk - potvrzena účast

No. 18

No. 19

No. 20 Franta Dobrota

 

O víkendu připravím objednávkový formulář a rozešlu ho všem, co potvrdili účast. Vzhledem k tomu, že jsem na podzim přišel při synchronizaci kontaktů o mnoho mailů, poprosil bych, jestli byste mi mohli poslat mail s adresou na sebe (klidně prázdný - s heslem Diplomat v předmětu).

 

Díky za pochopení. Ten kdo si je naprosto jistý, že jsme si spolu v tomto roce nějaký mail vyměnili nic posílat nemusí, ale ulehčí mi to práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info. Ten krokodyl vypada velice dobre. Bal sem se, aby to nebyl ten vysoce leskly (mozna i lakovany) - toto vypada prirozene.

Jinak se tedy neda nic delat, ze nebude vzorovy kus. Bude to o to vetsi prekvapko :D

Bude alespon finalni super vizualizace? Alespon nekolik pohledu? A take musime definitivne doladit par detailu - popisky na dynku (ty uz jsou ale snad dohodnute), rytina rotoru, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
No, já mám na ruce černýho primáckýho aligátora a připadá mi lesklejší, než ten krokodýl na fotce. Možná ovšem, že zdání klame.....

Asi záleží na kvalitě. Jak psal PRIM, úplně matný kroko snad ani nejde, aligátor ano, jenže pak je cena trochu jinde.:)

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...