Přejít na obsah

DIPLOMAT 40 v nerezu


Doporučené příspěvky

Pro mě je důležitý, aby byl řemen měkký poddajný hebký a dobře se nosil a zapínal, jako ten můj novej prim na žluťáskách, od té primovi firmy ze Slovinska - to je úplně nová kvalita, tak já rozumím slovu vymakaný. Je mi jedno, z čeho bude, černý řemeny vypadaj vesměs dost podobně - ten z břicha krokodýla vyndanýho z pračky na obrázku se mi zdá opticky k diplomatům skoro dokonalý - ležérní a nahodilý, co nechává správně vyniknout opracovanému pouzdru a hodí se ke každýmu obleku a botám. Ten aligátor s velkýma plochama je moc sebestřednej - hodí se spíš k masivnímu hladkýmu pouzdru. . Asi by ale šly i různý ještěrky a hadi, nevadí, že lesklý, vůbec ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten remen je dobry - hlavne nechci aby se lesknul jako lakýrky.

Jinak hlasuji pro rytinu na rotoru (pokud jsou v cene, coz bych predpokladal) - logo manufacture prim 1949 a pod něj kal. 96 - 21 RUBÍNů a na dýnku ELTON hodinářská a.s. - 2008 I.E.č. XX/20 - Jméno Příjmení - Safír - Vodotěsné 5AT - údaje o pouzdru a o serii a výrobci, jak rikal cigi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je důležitý, aby byl řemen měkký poddajný hebký a dobře se nosil a zapínal, jako ten můj novej prim na žluťáskách, od té primovi firmy ze Slovinska - to je úplně nová kvalita, tak já rozumím slovu vymakaný. Je mi jedno, z čeho bude, černý řemeny vypadaj vesměs dost podobně - ten z břicha krokodýla vyndanýho z pračky na obrázku se mi zdá opticky k diplomatům skoro dokonalý - ležérní a nahodilý, co nechává správně vyniknout opracovanému pouzdru a hodí se ke každýmu obleku a botám. Ten aligátor s velkýma plochama je moc sebestřednej - hodí se spíš k masivnímu hladkýmu pouzdru. . Asi by ale šly i různý ještěrky a hadi, nevadí, že lesklý, vůbec ne.

 

tak ke každému obleku se opravdu nehodí:) a kroko to nepřipomíná, ale vyprávět se o tom dá:)

důležité je že se vám líbí.. a je hebký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odeslal jsem specifikační tabulky na hodinky Diplomat 40 kal.96 z naší inicializační série, leč pouze na adresy, které jsem měl k dispozici. Komu můj mail nedošel, nechť se prosím ozve e-mailem - ne přes vzkazovník na Chronomagu - prosím.

 

Rytina na rotoru není zahrnuta v ceně. Určitě pochopíte, že je to ruční práce kus po kuse - každý originál. Její cena je 7000,-Kč, takže nepředpokládám, že by to pro všechny bylo zajímavé i za cenu hromadného zvýšení ceny. Tam se nic neušetří!

 

Celoživotní asistencí se rozumí zdarma servisní prohlídky hodinek (každé 2 roky), vyčištění, seřízení, přetěsnění, a to po dobu celé životnosti hodinek. Když je tedy někdo rozmlátí o skálu, není to možné uplatňovat v rámci této asistence.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, simone, čekal jsem peprnější reakci :D :D Něco už došlo SZ :D

 

Takže u mě rozhodně prázdný rotor, když nám tam prim nevyvede vlastní logo :). Je to nejhezčí. A pak tedy ty nápisy podle prima. Kdyby mi odpustil to jméno a příjmení (rozhodně nechci hodinky prodat, ale považuju to jméno na věcech za snobský přežitek - aristokratický manýry přenesený mezi občany) tak si tam dám ELTON hodinářská a.s.

 

prime, prosím, otázka zněla, je-li celoživotní asistence v ceně.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantíku, vidíš, jak je to ošidný? V týhle velikosti a proporcích je podle mě bílá datumka s nápisama hezčí. Ve 40mm je to přesně naopak.

Ale přivedls mě na další myšlenku - když přetiskujeme datový věnec a stříbrná barva číslic oslovila jenom typografa, můžeme to zkusit s jiným fontem písma, který by se lépe hodil k tomu dilomat, než standartní hranatý datumkový (bohužel myslím, že je jím napsaný to diplomat?) - CO VY NA TO?

 

Bobr - ať koukám, jak koukám, zdá se mi ten řemen na primově fotce s diplomatama optimální, teď už jen, aby hladil i ruku, nejen oči :D . Pro jistotu se ještě optám, co že je to jazýčková spona? Chápu správně, že je to běžná obyčejná přezka? Takový to, co se zaklapává a řemen se nerozepíná se jmenuje motýlková spona, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odeslal jsem specifikační tabulky na hodinky Diplomat 40 kal.96 z naší inicializační série, leč pouze na adresy, které jsem měl k dispozici. Komu můj mail nedošel, nechť se prosím ozve e-mailem - ne přes vzkazovník na Chronomagu - prosím.

 

Rytina na rotoru není zahrnuta v ceně. Určitě pochopíte, že je to ruční práce kus po kuse - každý originál. Její cena je 7000,-Kč, takže nepředpokládám, že by to pro všechny bylo zajímavé i za cenu hromadného zvýšení ceny. Tam se nic neušetří!

 

Celoživotní asistencí se rozumí zdarma servisní prohlídky hodinek (každé 2 roky), vyčištění, seřízení, přetěsnění, a to po dobu celé životnosti hodinek. Když je tedy někdo rozmlátí o skálu, není to možné uplatňovat v rámci této asistence.:)

 

Dobrý den,

 

jakou technologii používáte na rytí? Ručně "dlátkem" a podobnými nástroji, nebo nějakým elektrickým ručním nářadím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi: no tak mě by stříbrná čísla na datumce nevadila - naopak.

 

PRIM: rozumím tomu, že rytina na rotoru je drahá - když se dělá ručně(lev, apod.). Ale popisy, které uváděl cigi, tj. označení kalibru na rotoru a označení výrobce, by se snad daly udělat frézováním jako na pouzdře - nebo ne?

To by to pak bylo cenově někde jinde? V rámci uvedené ceny, že? :whistle:

 

Leonid: abys dostal objednávkové formuláře, pošli svoje údaje PRIMOVI na primácký mail, ne přes Chronomag.

Upraveno uživatelem Bobr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a co kdyby jste si místo vypranýho bůh ví co nechali udělat opravdové řemeny. ;)

Zrovna včera jsem viděl řemen jednoho člena fóra za cca 5 tis. z papírového krokodýla :eek:

Myslím, že jakékoliv malolimitkové hand made hodinky by si zasloužily i adekvátní řemen.

 

Dejte hodinkám světlou přírodní barvu řemenu , ta černá je ubíjí.

Rozzáříte tím silnou stránku hodinek, ciferník a ručičky.

 

Jen názor, nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a co kdyby jste si místo vypranýho bůh ví co nechali udělat opravdové řemeny. ;)

Zrovna včera jsem viděl řemen jednoho člena fóra za cca 5 tis. z papírového krokodýla :eek:

Myslím, že jakékoliv malolimitkové hand made hodinky by si zasloužily i adekvátní řemen.

 

Dejte hodinkám světlou přírodní barvu řemenu , ta černá je ubíjí.

Rozzáříte tím silnou stránku hodinek, ciferník a ručičky.

 

Jen názor, nic víc.

 

Moje řeč :) budou vypadat mnohem lépe..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý brrďo, 5 litrů za papírovej řemen, co je za rok smradlavej a první vteřinu nošení je jeho prodejní hodnota nula !! Kdo že je tady zblázněnej, co ? :D Ale rád bych si ho prohlíd - je-li náležitě hebký a ohebný.

 

přírodní barva krokodýla - jakou má vůbec barvu krokodýl? Všade jinou, ne? To by byl mazec ! Dandý a já :D :D

 

já jsem formulář obdržel, díky prime.

 

dobře - jsme tři za zkoušku stříbrné barvy číslic datumky, pořád málo, přidá se ještě někdo? Co ten font? Můžeme mít i obojí stříbrnou barvu a hezčí font, ale jaký ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondrajův nápad by nemusel být vůbec špatný. Rozhodně by to stálo za zkoušku. (Mám na mysli přírodní barvu řemenu.) Chtělo by to vidět. :smoke:

 

Co se týká stříbrné barvy pro potisk, tak nevím jestli by nebyl problém s jemnými detaily (tenké linky indexů atp.). K tomu se asi musí vyjádřit Prim.

 

Prime, já žádný formulář nedostal přitom jsem "mejla pro sichr" posílal nedávno.... :tired:

Upraveno uživatelem typograf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několikadenním náročném přemýšlení (a počítání) jsem dospěl k závěru, že moje aktuální finanční situace mi neumožňuje zůčastnit se tohoto projektu a hodinky objednat. Omlouvám se tímto za případně vzniklé komplikace...a držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...