Přejít na obsah

Submariner vs Breitling Chronomat


krabicka3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Jeste je potreba vedet, ze Suby jsou jedny z nejvice replikovanych hodinek na trhu. Repliky dosahuji takovych kvalit, ze jsou i pro nektere zkusene hodinare tezko k rozpoznani od originalnich hodinek. Byl bych obezretny.

A Breitlingy jsou na druhém místě:-) Musíš kupovat u AD, u prověřených prodejců a nebo tady na fóru.

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se mi libi bez vyhrad je Sky Dweller, ale to uz jsme v cenovych hladinach kde bych na to musel papat jeste trochu polivcicky, a ikdybych na to mel, nevim jestli bych za hodinky dal 0,5M Kc a vice.

Kazdopadne zatim nikam nespecham, pockam jestli se treba prosti jaro neobmeni kolekce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Ako tu uz bolo poznamenane su to velmi rozdielne hodinky, sice uz je to bezpredmetne ked ti nezafungovala chemia pri ziadnych z nich.

 

Ja sice nemam suby, ale gmt a aj chronomaty a mne zafungovala chemia pri oboch kuskoch a neviem si predstavit vybrat si z nich jeden kusok. Takze by som ti radil aj suby aj chronomaty :-D, tym som ti sice velmi nepomohol, ale stastny vyber ti prajem ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročetl jsem celé vlákno a pochopil, že Ti vlastně nevyhovují ani jedny z hodinek, které si dal do zadání k výběru. V tuto chvíli, pak tedy vlákno postrádá smysl.

 

Oboje hodinky nejspíše oslovují jinou cílovku, jsou to naprosto rozdílné hodinky. 

Velmi důležitá je velikost zápěstí, třeba pro mě by byly Chronomaty nenositelné. 

Opakovaně se tu setkávám s názorem, že Suby ( a obecně Rolexy) jsou nudné hodinky. Ano, design je jednoduchý, ale rozhodně to nejsou hodinky, které by se rychle okoukaly....naopak, jak je začneš nosit, budeš zjišťovat jejich dokonalost, zjistíš, že nic nechybí a ani nic nepřebývá. Jsou nositelné za každých okolností ( s puristy se můžeme přít o nošení k obleku...., ale ani tam ostudu určitě neuděláš).

Byla tu připomínka k nepohodlnému nošení keramíckých Subů. Nepohodlné určitě nejsou, ale i tento drobný nedostatek by mohl  vyřešit výběr starších plechových Subů ...jsou lehčí, pohodlnější na ruce i díky lepšímu tvaru pouzdra. Pokud koupíš NOS, tak je máš v podstatě za cenu nových keramických Subů. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nevim co je NOS. Kazdopadne jsem upustil od obou... Chronomaty chytaji vlasecnice i ze vzduchu, a u Subu jsem objevil lepsi hodinky za pulku ceny ve stejne kvalite. Objevil jsem totiz Tudor Pelagos. :) Ikdyz musim pripustit, ze Suby jsou o neco hezci, a samozrejme status je neporovnatelny.

Nicmene zatim jdu do keramickych Tudor Fastrider Black Shield, Pelagos pravdepodobne az potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co je NOS. Kazdopadne jsem upustil od obou... Chronomaty chytaji vlasecnice i ze vzduchu, a u Subu jsem objevil lepsi hodinky za pulku ceny ve stejne kvalite. Objevil jsem totiz Tudor Pelagos. :) Ikdyz musim pripustit, ze Suby jsou o neco hezci, a samozrejme status je neporovnatelny.

Nicmene zatim jdu do keramickych Tudor Fastrider Black Shield, Pelagos pravdepodobne az potom.

NOS...akronym, přeloženo z angl..nové ze starých zásob. Přeji Ti , abys byl spokojený s novými Tudory. 

Každopádně jak jsem se vyjádřil už v Tvém jiném  porovnávacím vlákně ....Pelagosy také nejsou srovnatelné se Suby. Nejspíše na to časem přijdeš sám,pokud budeš chtít. 

 

Nos je takový vyrustek na obličeji mezi očima.

voe :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jsem si vcera prinesl domu Fastrider Black Shield. Ano, tentokrat jsem se taky nechal z velke casti unest emocema. Strasne se mi libily, do toho ta vidina hodinek bez vlasecnic me hrozne pritahovala. :) Nicmene po technicke strance je tam "jen" blba high-grade ETA 7753. Pelagos bych videl na pristi rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...