Přejít na obsah

Seiko Mod - Ako na to?


People

Doporučené příspěvky

Kvalitě se asi nedá nic vytknout, ale z ekonomického hlediska bych zvážil modifikaci na základu kompletních hodinek za cenu toho samotného pouzdra.

Např: https://www.timestore.cz/Znacka/Seiko-295/Seiko-5/Seiko-5-54204

Ještě jde uplatnit sleva 10% s kodem spring10

Když se sečte cena pouzdra, strojku, ciferníku, ručičkek, řemínku poštovný clo dph a fůra času, abys poskládal velmi průměrné hodinky, tak to moc nevychází.

Fotky výsledných modifikací na jejich stránce mě moc nezaujaly

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jerryl napsal:

Neber to jako kritiku, tvůj výrobek cením a hlavně, že jsi spokojený.

Já mám totiž s Tudorem obecný problém, protože jsem nikdy nepochopil jeho existenci. To pouto s Rolexem tam je, ale vidím v Tudoru chudého příbuzného, který mi nestojí za pozornost. 

Sice moc nemusím ani Rolex, protože jejich fejky nosí kažej Vietnamec na tržnici, ale jako úspěšnou značku ho uznávám.

Ikdyby to byla kritika, tak když je objektivní, tak je důležitá a jak říkáš... Já jsem spokojený :) na rolex mám podobný názor, ale zároveň jsou to tak krásný hodinky, že se nedivím, když je chce každý... Ale mě osobně víc baví právě ten tudor a jednou bych se k nim chtěl dopracovat. Třeba ty bicolory, co má teď Shewzca jsou dokonalý nebo bb58 v 39mm...😍😍😍😍...

IMG_8462.webp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím panové

narazil jsem na různé weby,kde prodávají již vlastni modifikace a protože jsem líný a nekrativní přemýšlím o něčem takovem : https://www.watchmodcustom.com/en/seiko-mod/7-aquanaut-olive-king-turtle.html

Má s tím někdo zkušenosti?

Hlavně ohledně kvality použití jednotlivých dilů.

 

Upraveno uživatelem vojtech vavra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2023 v 21:28, vojtech vavra napsal:

Zdravím panové

narazil jsem na různé weby,kde prodávají již vlastni modifikace a protože jsem líný a nekrativní přemýšlím o něčem takovem : https://www.watchmodcustom.com/en/seiko-mod/7-aquanaut-olive-king-turtle.html

Tvl to je cena. Soucastky ti vyjdou max na pulku ceny, pokud kupujes origo Seiko cifernik (~100 EUR). Nemyslim si ze tohle je ale origo...

 

Jinak koukam ze to se tady trochu rozjelo :) 

Relaxy jsou supr, @Lukáš3! Jaka je lumi? Sviti to vubec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nazdar, jak to tady je?

Ja jsem dnes dostal balicek od Namokimods. Musim zase pochvalit kvalitu pouzder - povrchova uprava precizni, tvar super.

MM300 Conversion vypada velice dobre, zkusil jsem nasadit jejich tenky "slim bezel". Na papiru rozdil mezi obyc lunetou a tenkou je par milimetru, tak jsem zvedavy jestli to bude znat na hotovych hodinkach.

To se zlatou lunetou bude zakladem pro alpinist build. Snad to nebude moc zlaty :)

IMG_6200.thumb.jpeg.249a620f20bb8c15817b9c75ec5cf988.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2023 v 11:29, iakovmarkov napsal:

Nazdar, jak to tady je?

Ja jsem dnes dostal balicek od Namokimods. Musim zase pochvalit kvalitu pouzder - povrchova uprava precizni, tvar super.

MM300 Conversion vypada velice dobre, zkusil jsem nasadit jejich tenky "slim bezel". Na papiru rozdil mezi obyc lunetou a tenkou je par milimetru, tak jsem zvedavy jestli to bude znat na hotovych hodinkach.

To se zlatou lunetou bude zakladem pro alpinist build. Snad to nebude moc zlaty :)

IMG_6200.thumb.jpeg.249a620f20bb8c15817b9c75ec5cf988.jpeg

Výsledek zatím není? Jsem zvědavý na ty bicolory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak kdo, ale v tomto vlákně hlavně sami. Dost lidí dává safíry třeba v Onyxu, aby měli tlakovku a jistotu. A vůbec si třeba dost lidí nechává u svého hodináře vyměnit třeba vteřinovku co jsem se tak nejvíc setkal. Ale tyhle kompletní skládačky v tomhle vlákně jsou většinou dílem samotných nadšenců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...