Jarett Odesláno 13. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 (upraveno) Co takhle ? Upraveno 13. srpna 2016 uživatelem Jarett
Vit Odesláno 13. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 Co takhle ? Premium-Nato-Anchor-Blue-2.jpg Pěkné, odkud to je?
Jarett Odesláno 13. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 Pěkné, odkud to je? http://www.cheapestnatostraps.com/products/premium-nato-strap-sailor?variant=2642443524
jovani Odesláno 13. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 Ne, Seiko gumy nemám, ve 22 mám jen Hirsch Pure a zelenou gumu na Lum Tec B19.Těším se ale až je hodím na mesh, tikolórové nato a hnědou kůži s vintage lookem.ja si k nim dokupim NATO ZULUDIVER 328 RUBBER
Ondrej71 Odesláno 13. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 To gumové NATO nevypadá zle, to možna taky zkusim
tano Odesláno 13. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 To sakra jde moc pekne, jak slape strojovna?
Vit Odesláno 13. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 To sakra jde moc pekne, jak slape strojovna? Snad dobře (vypadá to na cca pár sekund denně), po týdnu řeknu víc.
DavidLC Odesláno 13. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 Nemůžu se už také dočkat,ale fotky máš rozhodně dokonalý , to vzdávám to dopředu...Myslíš že by na nich mohl být kyklop (jako je na té šedivooranžové limitce) nebo by toho bylo už "moc"? sry jestli O.T.
Vit Odesláno 13. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 (upraveno) .Nemůžu se už také dočkat,ale fotky máš rozhodně dokonalý , to vzdávám to dopředu... Děkuju, snažím se. Nemůžu se už také dočkat,ale fotky máš rozhodně dokonalý , to vzdávám to dopředu...Myslíš že by na nich mohl být kyklop (jako je na té šedivooranžové limitce) nebo by toho bylo už "moc"? sry jestli O.T. Zrovna dnes ráno jsem nad tím přemýšlel.Kyklopa mám rád, mám ho na několika hodinkách.Ale zatím na to DAY/DATE vidím a nevím, jak "kyklop jezevčík" vypadá naživo, tak jsem to zatím pustil z hlavy. Upraveno 13. srpna 2016 uživatelem Vit
DavidLC Odesláno 13. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2016 Počkáme na první vlaštovku a můžeme to případně řešit, já prvního kyklopa teprve budu mít, ale jak jsem si to vyzkoušel, tak super. Nehledě k tomu, že čas se nadá ošálit a ruka se mi prodloužit nedá
jovani Odesláno 14. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2016 drazdis nas tu tou krasou ... ostatni cakame
Vit Odesláno 14. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 14. srpna 2016 Asi mě budeš muset hodit na blocklist, já se prostě neudržím.
jovani Odesláno 14. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2016 ne, aj my sa dockame trochu inspiracie
szeryng Odesláno 14. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2016 Totálně zblblej vašima chvalozpěvama a taky nádhernejma fotkama jsem to už prostě nevydržel a PADI jsem si právě objednal. Bude to ale krásný čekání, když vím, co pak budu mít na ruce.
szeryng Odesláno 14. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2016 VÍTE, k těm PADI ti moc gratuluju a nafotil jsi je tak nádherně a sugestivně, že jsem se pro ně rozhodl taky. Krásně si je užívej a přeju ti hodně radosti.
Vit Odesláno 14. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 14. srpna 2016 Díky, moře to sice není, ale extrémní prostředí určitě: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
LovecK Odesláno 14. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2016 (upraveno) jojo, hodinky do chlíva... Edit: sorry, musel jsem... Upraveno 14. srpna 2016 uživatelem LovecK
Kid_A Odesláno 14. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2016 krasny diversky vite (pozadi nehodnotim:))
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se