Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Ostrava


grga_pitic

Doporučené příspěvky

A já si jen doovolím  připomenout datum zřízení Beskydského vlákna Lukinem_ova 27.dubna 2013,, tehdy začala historie Frýdlantských srazů... :cheers:

 

Maroshu nežer to tak, však o nic nejde.......mělo to být vtipné, ale chápu, že ne každý to musel pochopit. Z Ostravy to je pro mně taky dopravně jednodušší, takže pohoda.......

 

edit: a už ses tady připsal, nebo Ti nevyhovuje ani datum?

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu si muset rozšířit obzory, abych pro příště porozuměl Tvému humoru.

Zatím na něj nemám...

 

Kdysi jsme takové důležité věci konzultovali, ale Ty jsi Tome střelec, Ty to pálíš od boku.

Dobře si věděl o tom, že mám problém s cestováním do Frýdlantu v současné situaci a stejně tohle vymyslíš. Já nevím, co k tomu víc ještě dodávat. Podle Tebe to byla sranda.

 

Jsem zvědavý, jaký názor na tom mají borci, jako Tombed, Baker, Traveler, Alda, Lukin a další. Počkám si na jejich vyjádření.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sectíku někdy ti skutky předbíhají rozum viď? :)

Konzultováno s kým? S Viktorem? My s Maroshem máme s dovolením taky názor, takže rád se beskydského srazu zúčastním, ale rozhodně nebudu hlasovat jestli OV nebo Fr, na to si tradice OV srazu cením, abych tradici nekurvil, kdo nechce, chodit nemusí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maroshu mas dneska periodu nebo co?

 

Myslenka at rozhodne pocet ucastniku byl muj. Srazy v Beskydech ackoliv jsou strikne nekuracke byly zatim fajn, pokud mate hosi problem sednout na vlak a ujet par zastavek, tak to napiste, ale neohanejte se tady proboha tradici.

 

Sectíku někdy ti skutky předbíhají rozum viď? :)

kdo nechce, chodit nemusí...

 

Totez plati pro Frydlant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maroshu mas dneska periodu nebo co?

 

Myslenka at rozhodne pocet ucastniku byl muj. Srazy v Beskydech ackoliv jsou strikne nekuracke byly zatim fajn, pokud mate hosi problem sednout na vlak a ujet par zastavek, tak to napiste, ale neohanejte se tady proboha tradici.

 

 

Totez plati pro Frydlant.

 

Tak to je úplně na hlavu postavené. Už jsem to tady psal ixkrát. Pro mě je cesta tam a zpět vlakem do Frýdlantu mission imposible.

Bych tam poseděl hodinku, dvě a abych se chystal zpátky. Bohužel nebydlím v Ostravě...Nechápu, proč jste nepřišli na jednuduchou variantu na střídačku, neřekl bych ani popel. Ale takhle nás vyřazujete, tak se nediv, že se rozčiluju. Myslím, že jsme měli dobrou partu a tohle separování mi vadí. A možná Ti připadá, že jsem dostal krámy, s tím ale nic nenadělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to sect věděl(bavili jsme se o tom posledně přes telefon), že s tím cestováním mám problém a neřekl Ti to, tak jsem se vytočil no.

Hlavne jsme se bavili o tom, ze tam zustaneme pres noc, ale ze potrebuju rano jet relativne brzo a ze Ty mas druhy den zase parbu, tak Ti to moc nevyhovuje. Ale uz se mi to fakt nechce resit a je mi to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...