Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Ostrava


grga_pitic

Doporučené příspěvky

Dnes to bude velice poklidne. Zitra mam vitani obcanku a nerad bych mel pri obradu navato, nebo nedejboze dorazil k na urad obecni rovnou ze stodolni. :)

Hele, tak to jsme na tom podobně, já zítra oddávám. Dneska jen lehce pivko nebo vínko a brzo domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce taková poklidnější, ale super. Díky Beďovi za odvoz domů a vzkaz pro Martyho: je to Mr.Nobody :)

Jé, díky, vidíš, hlava děravá..,už to googlím  :) Jinak, závěr byl hustý, zas mě bolely líca od smíchu  :lol2: ,kluci, dobře bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, děkuji za příjemnou společnost. A díky Bakerovi, že vzal ty Nautily. Byla to koncentrace všech možných hodinových značek. Nejdřív jsem myslel, že si děláte prd.l, s tím, že na každé ruce jiné hodinky, ale včera jsem pochopil, že to bylo myšleno vážně.  :eek:  Tak se příště taky polepším. Dneska jsem v práci, to byl důvod, proč jsem musel odejít dříve. Tak ještě jednou vás zdravím a těším se na příště. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo fajn ale Čendík se mi zdál nějaký skleslý.

 

Dík za odvoz, auto máš parádní - ať co nejdéle funguje bez poruch! Je mi furt divně.

Jinak akce dobrá, taková hodně poklidná.

 

BTW Tome, zaváhals  :drunk:

 

Vy jste zase šli do toho bzučáku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla tam fotka, ale musel jsem ji smazat,,,

 

Jo, byla tam moje fotka jak spím ve vlaku ... Byl jsem poněkud unaven (nikoliv společensky, to jsem nestihnul bo jsem přijel pozdě jako vždy ...) ....

Dobře bylo. Díky všem za bezva večer a Bedjovi za odvoz od vlaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kluci, ke konci dubna repete. Budu v Cesku nekdy od 20. Tak se moc nezliskejte, at vas manzelky pusti i poduhe v tomtez mesici. Moc rad bych vas videl. Runda Jaegra na me.

 

První dubnový sraz mi nevyšel, tak jak to vypadá s tímto? :unsure:  Dítko už mám zdravé, takže snad mi nic nezabrání v účasti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kolegové, kamarádi. Rozhodl jsem se založit vlákno se srazy u nás v Beskydech. Nechtěl jsem dělat zmatek v tomto vláknu, aby bylo vždy jasno kam se jede.

Vlákno je zde:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/61155-sraz-chronomagu-beskydy/

 

Prosím přidejte si i toto vlákno do sledování a hlavně všichni doražte. První oficiální sraz je už tento pátek. Detaily ve vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...